Aktuāls

Krievijas autobūves uzņēmums AvtoVAZ pamazām uzlabo savus produkciju un 2013.gadā pie vadītāja gaisa drošības spilvena bāzes versijā tiks arī Lada Kalina atjauninātais modelis.

lada-kalina-2013_02

Kalina pašreizējās paaudzes pircējam šis drošības aprīkojums bija pieejams tikai sākot ar dārgāko aprīkojuma versiju „Norma,” vēsta krievu mediji.

Kopā ar vadītāja drošības spilvenu atjauninātās Kalina bāzes versijas aprīkojumā tiks iekļauts elektriskais stūres pastiprinātājs, galvas balsti aizmugures sēdeklim, indikators, kas brīdina par nepiesprādzētām drošības jostām un sagatave audio sistēmas pieslēgšanai.

lada-kalina-2013_01

Agrāk tika ziņots, ka atjauninātajiem Lada Kalina hečbekiem un universāliem tiek gatavotas septiņas luksusa aprīkojuma komplektācijas. Atkarībā no katras konkrētas modifikācijas Kalina automobiļi „Lukss” aprīkojuma versijā saņems gaisa drošības spilvenus priekšā, elektriskos stikla pacēlājus visām durvīm, Panasonic klimatkontroles sistēmu, priekšējo sēdekļu apsildes sistēmu, miglas lukturus un virkni citu opciju.

Lada Kalina atjauninātais modelis tirgū tiks laists šā gada pavasarī.

Jāatzīmē, ka kādreiz Lada pārstāvis Latvijā kā papildaprīkojumu piedāvāja velkamo striķi. Tā gan ir pilnīgi obligāta lieta, kad iegādājas šī ražotāja auto.

Izsaki savu viedokli