Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen ziņojām, ka Qualcomm Mirasol ekonomisko displeju tehnoloģija nekur nav pazudusi un par spīti tā arī neizlaistajiem e-grāmatu lasītājiem, Mirasol turpina attīstīties. Beidzot arī tikusi prezentēta pirmā ierīce, kas aprīkota ar šo displeju – Kyobo eReader. Tiesa, ierīci nav ražojuši paši Qualcomm, taču displejs gan ir viņu.

Lai arī ierīce tiek pasniegta kā e-grāmatu lasītājs, tehniskie parametri ir pietiekami ciešami, lai Kyobo eReader izmantotu arī kā planšetdatoru – 5.7 collu Mirasol displejs ar 1024 x 768 pikseļu izšķirtspēju, 1 gigaherca Qualcomm Snapdragon S2 centrālais procesors, iebūvēts WiFi uztvērējs un Android 2.3 operētājsistēma.

Tā kā ierīces procesors nav tas jaudīgākais un displejs ir pat ļoti ekonomisks, Kyobo sola, ka pēc vienas uzlādes reizes šis e-grāmatu lasītājs darbošoties nedēļām ilgi, pie nosacījuma,  ka dienā ierīce tiek izmantota 30 minūtes, WiFi ir izslēgts un displeja apgaismojums ir samazināts līdz 25 procentiem.

Izdzirdot frāzi “displeja apgaismojums”, uzreiz paliek skaidrs, ka šis ir otrās paaudzes Mirosol displejs, jo pirmās paaudzes displejus bija iespējams izgaismot tikai ārēji – ar krītošās gaismas palīdzību.

Ierīces gaidāmā cena ir aptuveni 310 ASV dolāri, taču, vismaz pagaidām, to ir plānots pārdot tikai Dienvidkorejā.

Saistītās tēmas: Ekrānsereaderinteresantimirasol

Izsaki savu viedokli