Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Iegūstiet nevainojamus attēlus ar tālruni C901 Cyber-shot. Iebūvētā ksenona zibspuldze un tehnoloģija Smile Shutter lietotājiem ļauj iegūt kvalitatīvus attēlus, kurus parādīt visai pasaulei. Londona, 2009. gada 10. februāris. Piešķiriet maģiju saviem ar tālruni uzņemtajiem attēliem, izmantojot tālruni C901 Cyber-shot. Piecu megapikseļu kamertālrunis ļauj uzņemt kvalitatīvus fotoattēlus jebkurā vietā.

Uzņēmums Sony Ericsson atkal parāda savu aizrautību ar attēla kvalitāti, izgatavojot bagātīgi aprīkotu tālruni. Iebūvētā ksenona zibspuldze attēlus padarīs tik tīrus un spilgtus, kādi tie ir īstenībā. Sejas atrašanas funkcija ļauj uzņemt lieliskus grupas attēlus, un tehnoloģija Smile Shutter nodrošina, ka nebūs jāuzņem atkārtoti attēli tikai tāpēc, ka draugiem ir sadrūmušas sejas! Un visu beidzot, tehnoloģija BestPic ļauj vienreiz noklikšķināt uz kameras pogas un ātrā secībā iegūt deviņus attēlus — vienkārši paturiet labāko un pārējos izdzēsiet!

“Uzņēmums Sony Ericsson izprot attēlu tehnoloģijas nepieciešamību un tādēļ ir paredzējis piedāvāt Cyber-shot iespējas visos tirgos,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga vadītājs Fredriks Monsons (Fredrik Månsson). “Tālruņa C901 Cyber-shot pamatā ir iebūvētā ksenona zibspuldze, un tā kopā ar citām lieliskām fotografēšanas iespējām attaisno lietotāju cerības, fotografējot telpās.

Ar pieciem megapikseļiem un īpaši paredzētām kameras pogām acumirklī iespējams uzņemt pārsteidzoši augstas izšķirtspējas attēlus. Apskatiet tos kristāldzidrajā 2,2 collu pret skrāpējumiem izturīgajā ekrānā vai nosūtiet uz saviem emuāriem vai tīmekļa albumu.

Tālrunis C901 Cyber-shot

Pasmaidi — fotografē

* Iegūstiet lieliskus uzņēmumus ar piecu megapikseļu kameru
* Nepieciešamības gadījumā izmantojiet ksenona zibspuldzi
* Notveriet nevainojamu smaidu ar tehnoloģiju Smile Shutter
* Acumirklī ievietojiet savus attēlus tīmeklī ar viena klikšķa augšupielādes funkciju

Tālrunis C901 Cyber-shot darbojas tīklos GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900. Tālrunis C901 Cyber-shot būs nopērkams no 2009. gada 2. ceturkšņa melnā, sudrabotā un persiku krāsā.

Izsaki savu viedokli