Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Cik zemu mēs varam nolaisties? Nē, šoreiz nerunāsim par visiem aktuālo globālās krīzes tematu, bet gan jaunāko riepu ražotāja Kumho izstrādājumu – zemāko riepu pasaulē, ko kompānija prezentē šobrīd notiekošajā SEMA auto tūninga šovā.

Riepu industrijā profila augstums kļūst aizvien mazāks un mazāks, attiecīgi disku izmēriem aizvien pieaugot. Tādēļ nebūs brīnums, ja kādu dienu riepas tiks tirgotas izsmidzināmos baloniņos, ko pūtīs ap lietajiem diskiem. Tomēr par tagadni runājot – dienvidkorejiešu ražotājs izstrādājis savu jaunāko riepu modeli – 385/15ZR22 izmēra ECSTA SPT KU31. Tas paredzēts super sporta auto īpašniekiem, piemēram, Ferrari F430, Dodge Viper un Corvette Z06 spēkratiem.

Lai arī Kumho šobrīd vēl netiek uzskatīts par tik atzītu ražotāju kā Goodyear, Michellin vai Pirelli, dienvidkorejieši izceļas ar daudzām jaunām tehnnoloģijām – smaržojošām un krāsainām riepām, kas galvenokārt paredzētas drifta sacensībām, kā arī ātrgaitas X-rated riepām, kas paredzētas sporta automobiļiem un atļauj attīstīt līdz 360 km/h lielu ātrumu.

Izsaki savu viedokli