Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Acer ir paziņojis par R 14 sērijas pieejamību datortehnikas un elektronikas veikalos visā Latvijā. R 14 sēriju veido plāni un viegli konvertējamie piezīmjdatori, kuriem ir 360 grādu divvirzienu eņģes, kas ļauj to izmantot četros lietošanas režīmos. Šis piezīmjdators ir veidots tiem, kas nevēlas atteikties no tradicionālās piezīmjdatora konstrukcijas, taču vēlas vairāk iespēju un elastības.

Acer jaunais plānais un vieglais piezīmjdators ļauj viegli spēlēt, kopīgot, attēlot vai strādāt. Tā tīrais, izsmalcinātais dizains izmanto unikālu 360 grādu dubultās griezes eņģes konstrukciju, kas nodrošina vieglu pārslēgšanos starp četriem dažādiem režīmiem darba un izklaides vajadzībām: piezīmjdators, bloknots, displejs vai telts.

  • Piezīmjdatora režīms – visefektīvākais darbam, kur daudz jāstrādā ar tastatūru.
  • Displeja režīms – pietuvina ekrānu filmu skatīšanai; to var lietot arī kā lielu foto rāmi.
  • Telts režīms – ideāli piemērots šaurākām vietām, piemēram, nolaižamajai paplātei lidmašīnā vai virtuves letei.
  • Bloknota režīms – lai lietotu kā planšetdatoru, pārlūkotu internetu, spēlētu vienkāršas spēles, kopīgotu informāciju.

Acer atjautīgā 360 grādu dubultās griezes eņģu konstrukcija sniedz ideālu elastības un izturības kombināciju, ļaujot viegli pārslēgties starp režīmiem ar vienu roku, kā arī lietot skārienu funkcijas bez ļodzīšanās. Veidota no spēcīga cinka sakausējuma un mīkstas gumijas, tā sniedz izturību un ideālu skārienu pretestību. Turklāt eņģu konstrukcija ļauj vāku novietot pilnīgi plakani, atrodoties piezīmjdatora režīmā, bez jebkādas atstarpes starp korpusu un vāku. Darbs grupā un kopīgošana ir vieglāka, kad displejs ir novietots pilnīgi plakani. Planšetes režīmā displeju var apgriezt otrādi un tas arī pilnīgi piekļaujas korpusam, veidojot tīru, plūstošu dizainu. Kad piezīmjdators tiek lietots displeja režīmā, eņģe nedaudz paceļ visu sistēmu, neļaujot tastatūrai pieskarties galdam vai citai virsmai. Ērtības labad R 14 attēli un audio automātiski apmaina kanālus pretēji, kad režīmi tiek pārslēgti, lai tie vienmēr būtu pavērsti pareizajā virzienā.

R 14 ir aprīkots ar 14 collu HD (1366×768) displeju, virkni Intel procesoru, tostarp Pentium, Core i3, i5 vai i7, un līdz 12 GB RAM spēcīgai veiktspējai. Atsevišķi modeļi piedāvā NVidia GeForce 820M grafiku, lai bagātinātu vizuālo sniegumu un veiktspēju spēlēs. Lieli 500 GB vai 1 TB cietie diski sniedz papilnam vietas failiem, fotogrāfijām un video.

Cenas un pieejamība

Acer Aspire R 13 ar Core i5-5200U procesoru, 8 GB RAM, 500 GB HDD un Nvidia GeForce 820M videokarti ir pieejams par 799 €.

Laptop_Acer_Aspire_R14

Saistītās tēmas: acerportatīvie datori

Izsaki savu viedokli