Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Sony tikko nākusi klajā ar četriem jauniem BRAVIA sērijas LCD televizoriem. Tie būs pieejami 32, 40, 46 un 52 collu versijās, un būs piederīgi W4000 sērijai. Vairāk par tālrāžu tehniskajiem parametriem lasiet turpinājumā… Kā jau mūsdienīgam LCD televizoram pienākas, jaunajiem produktiem būs ekrāni ar 1080p (Full HD) izšķirtspēju. Jaunie televizori tiks aprīkoti ar BRAVIA Engine 2 10 bitu attēla procesoru, kas spēj attēlot daudz vairāk krāsu nekā standarta 8 bitu procesori. Par labu skanējumu rūpēsies Dolby Digital Plus skaņas apstrādes procesors.

Ierīces atbalstīs BRAVIA Sync, XMB, 24p True Cinema un USB foto apskates tehnoloģijas. To ekrāniem būs 178 grādu liels skata leņķis. Vēl jāpiemin, ka BRAVIA W4000. sērijas televizori būs piemēroti digitālās televīzijas cienītājiem, jo tie tiks aprīkoti ar AVC-HD dekoderu, kā arī DVB-T standarta HDTV uztvērēju. Interesanta tehnoloģija ir arī Picture Frame režīms, kurā televizora ekrānam tiek samazināts spilgtums, un tas attēlo fotogrāfijas HD (augstā) izšķirtspējā.

Jāpiemin, ka 32 collu versija neatbalstīs Live Color Creation, PhotoTV HD un x.v. Color tehnoloģijas, kā arī netiks aprīkota ar 10 bitu paneli. Pārējo izmēru televizori iepriekš minētās tehnoloģijas atbalstīs. Visi modeļi tiks aprīkoti ar trijām HDMI un divām SCART pieslēgvietām.

Diemžēl jauno televizoru aptuvenā cena nav zināma, kā arī laiks, kad tie nonāks veikalu plauktos.

Izsaki savu viedokli