Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung prezntējuši jaunu stila klases atbīdāmā tipa tālruni, kura nosaukums būs Samsung Soul. Šī ierīce kļūšot par kompānijas 2008. gada flagmani, un, lai gan presē par šo produktu jau ir pieejama plaša informācija, savu debiju tas piedzīvošot vien nākamnedēļ notiekošajā 3GSM 2008 kongresā Barselonā. Tālruņa mērķauditorija būšot tie pircēji, kuri lielu vērību pievērš ierīču dizainam, un nevēlas, lai dizains būtu pakārtots produkta tehniskajiem rādītājiem. Savukārt ierīces nosaukums izvelēts par godu Samsung Ultra Edition mobilo tālruņu sērijas pabeigšanai.


Tagad nedaudz par tālruņa tehniskajām dotībām: Soul būs aprīkots ar 5 megapikseļu kameru, kas atbalstīšot attēla stabilizāciju un sejas atpazīšanas sistēmu, 2.2 collu QVGA izšķirtspējas ekrānu, FM radio un microSD atmiņas karšu lasītāju.

Ierīce atbalstīs 3. paaudzes mobilo sakaru tīklu un HSDPA datu pārraidi ar ātrumu līdz 7.2 Mb/s, kā arī Bluetooth bezvadu savienojumu.


Tālrunim būs skārienjutīgas navigācijas pogas, kuras darbosies līdzīgi LG Venus mobilajā tālrunī sastopamajām. Tās tiks pielāgotas atkarībā no situācijas, piemēram, ja jūs klausīsieties mūziku, tad uz tām tiks attēlotas multimediju vadības pogas.

Veikalu plauktos visā Eiropā tālrunis parādīšoties aprīlī, bet par tā cenu informācijas uz doto brīdi nav.

Izsaki savu viedokli