Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāla BOOT.Lv redakcijas pārstāvis tikko atgriezās no kompānijas Panasonic rīkotās preses konferences, kurā žurnālisti tika informēti par vairākiem nozīmīgiem jaunumiem saistībā ar šo ražotāju. Panasonic pārstāvji klātesošajiem pavēstīja, ka kompānija plāno izvērst darbību Baltijas valstīs, tādēļ katrā no šī reģiona valstīm ir nodibināta pārstāvniecība. Tāpat ražotāja pārstāvji informēja par plāniem Latvijā ieviest e-garantiju, kas nozīmē to, ka, lai veiktu garantijas remontu Panasonic precēm, jums turpmāk būs nepieciešams vien pirkuma čeks (nebūs vajadzīgs garantijas talons). Tāpat preses konferencē tika minēts, ka nākamgad mainīšoties kompānijas nosaukums – Matsushita Electronics Industrial Co. kļūs par Panasonic Corporation. Šāda Panasonic aktivizēšanās, visticamāk, nozīmē to, ka turpmāk mūsu portālā biežāk tiks veidoti apskati par Panasonic precēm… Piedāvājam jums iepazīties ar pilno Panasonic preses relīzi:


Kompānija Matsushita Electric Industrial, kas ir viena no lielākajām sadzīves elektronikas ražotājām visā pasaulē un pārsvarā zināma ar zīmolu Panasonic, šodien paziņoja, ka būtiski paplašinās savu darbību un veicinās produkcijas noietu Baltijas valstīs.

Kompānija šodien žurnālistus pirmoreiz iepazīstināja ar saviem plāniem attiecībā uz Latvijas un visas Baltijas tirgu. Panasonic Latvijas pārstāvniecības vadītāja Santa Māgure uzsvēra, ka kompānija ir nodibinājusi pārstāvniecības visās Baltijas valstīs ar mērķi palielināt tirgus daļu sadzīves elektronikas preču sektorā. „Panasonic iepazinis Baltijas reģionu kā vietu, kur patērētāji kļūst aizvien zinošāki un informētāki par modernajām tehnoloģijām, un tāpēc šeit saredz ievērojamu potenciālu savas produkcijas noietam,” kompānijas darbības paplašināšanu Baltijā pamatoja S.Māgure.


Uzņēmums šī gada aprīlī rīko arī plašu semināru ciklu Baltijas valstīs, izglītojot mazumtirgotājus un citus viedokļu līderus par jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem Panasonic produktos, sacīja par kompānijas darbību visās trijās Baltijas valstīs atbildīgās struktūrvienības Panasonic Polska pārstāvis Radeks Javorskis, piebilstot, ka pārdevēju zināšanu līmenis par produktiem ir būtisks faktors noieta palielināšanai.

Žurnālistiem bija arī iespēja pirmajiem iepazīties ar jaunāko kompānijas produkciju. Varēja aplūkot un izmēģināt jaunākos Panasonic Viera plazmas un šķidro kristālu platekrāna televizorus, jaunākos Lumix digitālos fotoaparātus, kuru izveidē izmantoti slavenie Leica objektīvi un pielietoti jaunākie funkcionālie risinājumi, piemēram, optiskā attēlu stabilizācija un HD ieraksta iespējas.


Matsushita Electric Industrial Co., Ltd ir viena no pasaulē vadošajām biznesa, industriālās un sadzīves elektronikas ražotājām pasaulē. Tās galvenā mītne atrodas Osakā, Japānā. Kompāniju veido vairāk nekā 650 uzņēmumi ar vairāk nekā 320 000 darbinieku visā pasaulē. Tā ražo un pārdod vairāk nekā 15 000 dažādu produktu, izmantojot tādus zīmolus kā Panasonic, National un Technics. Kompānijas konsolidētais neto apgrozījums iepriekšējā finanšu gadā, kas noslēdzās 2007. gada 31. martā, sasniedza 77,19 mljrd. ASV dolāru (35 mljrd. latu).

Izsaki savu viedokli