Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Laikā, kad visā pasaulē valda ekonomiskā krīze, ļoti populāri ir kļuvuši mazbudžeta klēpjdatori un galddatori, tādēļ šo datoru klāsts regulāri paplašinās. Tagad kompānija MSI, kas pēdējā laikā ir aktivizējusies mazbudžeta klēpjdatoru tirgū, ir prezentējusi arī mazbudžeta all-in-one tipa galddatorus.

Sākotnēji MSI piedāvās trīs dažādu izmēru Wind Neton sērijas datorus: M16, kas būs aprīkots ar 15,6 collu lielu ekrānu (izšķirtspēja 1366 x 768 pikseļi), M19, kura ekrāna izmērs būs 18,5 collas (izšķirtspēja 1366 x 768 pikseļi) un M22, kas varēs lepoties ar 22 collu ekrānu (izšķirtspēja 1920 x 1080 pikseļi). Visu iepriekš minēto modeļu ekrāni būs skārienjutīgi.

Visi modeļi būs pieejami ar Intel Atom vienkodola un divkodolu centrālajiem procesoriem un TV kartēm (par papildus samaksu), bet M22 pircēji papildus varēs iegādāties arī Blu-Ray atskaņotāju un tālvadības pulti.

Vēl tiek ziņots, ka MSI Wind Neton datori būs pieejami ar Windows XP vai Windows Vista operētājsistēmām, bet pagaidām nav zināma to cieto disku ietilpība vai operatīvās atmiņas apjoms.

MSI Wind Neton M16 cena būs aptuveni 400 ASV dolāri, un tas būs nopērkams nākamā gada februārī, M19 būs par 100 dolāriem dārgāks, taču būs pieejams jau no janvāra, bet dārgākais no modeļiem (M22) maksās 799 ASV dolārus, un būs nopērkams nākamā gada martā.

Izsaki savu viedokli