Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2008.gada 19.novembris – Intel Corporation iepazīstina ar jaunāko Core i7 procesoru galddatoriem, kas ir jaunās Nehalem sērijas pirmais procesors. Pateicoties tajā ietvertajām jaunajām tehnoloģijām, procesoru raksturo ievērojami labāka veiktspēja un maksimāla datu caurlaidība. Core i7 ir līdz pat 40% ātrāks, turklāt bez enerģijas patēriņa palielināšanās.

Intel Core i7 procesors ir sasniedzis jaunu pasaules rekordu SPECint_base_rate2006 testos ar 117 punktiem. Pirmo reizi procesors ir pārsniedzis 100 punktus. Turklāt daudzi IT interneta portāli ir atzinīgi izteikušies par Core i7 testa rezultātiem.

“Intel ir izstrādājis pasaulē ātrāko procesoru visprasīgākajiem galddatoru lietotājiem, kuri izmanto savus datorus video, spēlēm un mūzikai,” teica Intel viceprezidents Patriks Dželsingers (Patrick Gelsinger). “Core i7 ir nākotnes datoru pamatā.”

Jaunais Intel Core i7 ir izstrādāts 45nm tehnoloģiskajā procesā, un Intel unikālā Turbo Boost tehnoloģija ievērojami uzlabo procesora veiktspēju, neradot enerģijas patēriņa palielināšanos. Tāpat Core i7 ir ietvertas jaunākās enerģijas saglabāšanas tehnoloģijas, kas ļauj galddatoriem pāriet miega stāvoklī.

Core i7 atmiņas caurlaidība ir vairāk kā divas reizes lielāka nekā Intel Extreme platformām, pateicoties Intel Quickpath tehnoloģijai. Savukārt Intel Hyper-Threading tehnoloģija nodrošina vairāku darbību vienlaicīgu un efektīvu izpildi.

Intel Core i7 procesors uzrāda par vairāk nekā 40% labākus rezultātus 3D spēlēs gan 3D Mark Vantage CPU, gan AI testos.

Jau sākot ar šī gada 18.novembri, vairāki datoru ražotāji izlaiduši savus jaunākos produktus ar Intel Core i7 procesoru, Intel X58 mikroshēmojumu un Intel DX58SO Extreme sērijas mātesplati.

Intel Core i7 procesoru apraksti un cenas:

Izsaki savu viedokli