Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dizaineru iecienītais zīmols Apple vakar atsvaidzināja iMac all-in-one datoru sēriju, tādējādi tagad pircējiem tiks piedāvāti modeļi ar vēl jaudīgākiem centrālajiem procesoriem un citiem uzlabojumiem. Parasti datori sastāv no sistēmbloka un monitora, taču Apple iMac ir izņēmums, un, lai gan tas nav vienīgais pieejamais all-in-one dators, tas nenoliedzami ir krietni pārāks pār konkurentu all-in-one datoriem, jo ir ne tikai plānāks par tiem, bet arī jaudīgāks. Kā jau Apple dators, tas ir aprīkots ar Mac OS X operētājsistēmu.

No vakardienas lietotājiem ir pieejami jauni šo datoru modeļi. Sāksim ar 20 collu versiju, kas turpmāk standartā tiks aprīkota ar Intel Core 2 Duo 2.4 GHz centrālo procesoru, ATI Radeon HD 2400 XT 128 MB videokarti, 1 GB operatīvās atmiņas, kā arī 250 GB lielu cieto disku. Šis būs lētākais modelis, un tā cena joprojām būs 1199 ASV dolāri.


24 collu versijas dārgākais modelis turpmāk tiks aprīkots ar 3.06 GHz Intel Core 2 Duo procesoru, 512MB NVIDIA GeForce 8800 GS videokarti, 2 GB operatīvās atmiņas un 320 GB lielu cieto disku. Šīs konfigurācijas cena būs 2199 dolāri.

Tāpat jāmin, ka ierīces atbalstīs Bluetooth 2.1+EDR un 802.11n bezvadu tīklu standartus, būs aprīkotas ar iSight tīmekļa kameru, kā arī piecām USB 2.0 pieslēgvietām un pa vienai Firewire 400 un Firewire 800 ligzdai.

Jāatzīmē, ka datori jau ir pieejami, un to izmēri ir saglabājušies identiski iepriekšējām versijām.

Izsaki savu viedokli