Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kobo ir iepazīstinājis plašo tehnoloģiju pasauli ar trīs jauniem planšetdatoriem. Ierīces ieņem katra savu tirgus segmentu, nodrošinot konkurenci gan augstajā galā atrodamajam Google Nexus 10, gan budžeta klases Asus MeMo Pad 7.

Pirmā ierīce ir Kobo Arc 10 HD un uzreiz ieņem augstāko vietu kompānijas modeļu hierarhijā. 10 collu planšetdators ar augstu 2560×1600 pikseļu izšķirtspēju spēj sastādīt cienīgu konkurenci Nexu 10 ierīcēm. Arī pārējās detaļas ierīces specifikācijā nerada kaunu – 2 GB operatīvā atmiņa, 1,8 Ghz Tegra 4 procesors un Android 4.2.2 operētājsistēma.

Jau pašsaprotams ir Wi-Fi un Bluetooth 4.0 atbalsts. Interesanti gan, ka ierīce ir aprīkota tikai ar vienu kameru un tā (1,3 MP) ir novietota korpusa priekšā. Kaut arī izstrādājums ir aprīkots ar 16 GB iebūvēto atmiņu, tas vienalga spēj izcelties konkurentu vidū ar pievilcīgu cenu – 400 ASV dolāriem.

kobo arc 10 HD

Arī vidējās klases Arc 7 HD var lepoties ar augstas kvalitātes ekrānu – 7 collu displejs nodrošina 1920×1200 pikseļu izšķirtspēju. Šādi tiek nodrošināta cienīga konkurence nesen iznākušajam Nexus 7. Par ātrdarbību Kobo lolojumā atbild 1,7 GHz Tegra 3 procesors un 1 GB operatīvā atmiņa. Planšetdators ir pieejams par 200 ASV dolāriem (16 GB versija) vai 250 ASV dolāriem (32 GB versija). Arī šī ierīce ir aprīkota tikai ar vienu kameru, kas novietota priekšā.

Jau tik ļoti ierastos Wi-Fi un Bluetooth 4.0 savienojumus papildina arī microUSB un micro-HDMI pieslēgvietas.

Visbeidzot jāmin arī lētākais un vienkāršākais no jaunajiem Kobo planšetdatoriem. Arc 7 aprīkots ar 7 collu displeju, kas nodrošina 1024×600 pikseļu izšķirtspēju. Jaudu šajā pieticīgajā ierīcē nodrošina 1,2 Ghz procesors un 1 GB operatīvā atmiņa. Produkts neiztiek bez microUSB, microHDMI pieslēgvietām un Wi-Fi, Bluetooth bezvadu savienojumiem. Ierīces priekšpusē atrodama 0,3 MP kamera. Arc 7 nopērkams par 150 ASV dolāriem (8 GB versija).

Pārdošanā visas trīs ierīces nonāks līdz šī gada beigām.

kobo arc hd 7

Saistītās tēmas: koboplanšetdatori

Izsaki savu viedokli