Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šā gada CeBIT – Eiropas lielākajā tehnoloģiju izstādē Vācijā – Siemens Communications pirmo reizi plāno izstādīt plašākai apskatei savus jaunākos izstrādājumus. Izstādes apmeklētāju vērtējumam tiks nodoti 5 jaunākie mobilo tālruņu modeļi, kas radīti, lai nodrošinātu visdažādāko lietotāju prasības: tehnikas darbību ekstremālos apstākļos, 3G sakaru nodrošinājumu u.c. Izstādīto produktu klāstu papildinās seši fiksēto sakaru tālruņu Gigaset modeļi. CeBIT Siemens stendā būs apskatāmi paši vienkāršākie bezvadu tālruņi, kā arī jaunāko bezvadu tehnoloģiju paraugi.

2005. gada sākumā Siemens publiskoja informāciju par dažiem CeBIT-2005 jaunumiem: Siemens M75 – paaugstinātas izturības tālruni, Gigaset S35 WLAN – tālrunis, kas atbalsta interneta telefonijas iespējas, un kabatas izmēra nākotnes mobilās izklaides ierīci-konceptu DVB-H.

Siemens M75 – tālrunis visiem gadalaikiem, jo aprīkots ar īpašu Siemens aizsardzības sistēmu (ražotājs patlaban nesniedz detalizētāku informāciju), paaugstinātu ūdens šļakatu, putekļu un triecienizturību, kā arī virkni multimediju izklaides iespēju. Gigaset S35 WLAN ir fiksēto sakaru tālrunis ar paaugstinātu skaņas kvalitāti, kas nodrošina interneta telefonijas iespējas. Koncepts DVB-H – Digital Video Broadcast for Handheld, ir ieskats nākotnes mobilās izklaides iespējās. Ierīce ir aprīkota ar platjoslas DVB-H uztvērēju, stereo skaņu un lielu pieskārienjūtīgo VGA ekrānu.

Izsaki savu viedokli