Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

IBM Thinkpad sērijas portatīvie datori, kuru ražošanu pieturoties pie visām tradīcijām šobrīd turpina Ķīnieši no Lenovo, izsenis ir bijuši viena no populārākajām izvēlēm biznesa lietotāju vidū. Ir grūti spriest vai pie tā ir vainojama nesatricināma kvalitāte, vai vienkārši iekarotās auditorijas nevēlēšanās neko mainīt savos datora lietošanas paradumos, tomēr pilnīgi skaidrs ir tas, ka sākot ar 2009. gadu atsevišķi Thinkpad modeļi kļūs ievērojami drošāki un biznesam vēl draudzīgāki.
Kad skolniekam vai studentam nozog datoru vai mobilo tālruni, viņš uztraucas par tā materiālo vērtību. Kad biznesa pārstāvim nozog kādu no šīm ierīcēm, tad visa kompānija uztraucas par informāciju, kas ir noplūdusi. Pieņemot, ka garnadzis ir atšifrējis datora paroli, viņam acumirklī kļūst pieejami visi darbinieka dokumenti un e-pasta sarakstes.

Tieši tāpēc atsevišķus Lenovo modeļus, kuru iznākšana ir plānota 2009. gada pašā sākumā, būs iespējams padarīt nelietojamus ar viena SMS palīdzību. Respektīvi, gadījumā, ja jums nozagtu portatīvo datoru, kurā atrastos visam uzņēmumam svarīga informācija, jums atliktu tikai aizsūtīt atbilstošu SMS, lai datoru aizslēgtu.

Līdzīga riska menedžmenta iespēja ir arī Apple iPhone, kura gadījumā ir iespējams caur Exchange serveri iztīrīt un deaktivizēt tālruni.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli