Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms nedēļas BOOT.Lv jau rakstīja, ka turpmāk katru Ceturtdienu plkst. 19:00 “Radio Valmiera” ēterā skanēs 2 stundu garš raidījums “Seko Man”. Ar prieku paziņojam, ka šodienas raidījumā portāla Sekoman.lv lietotājiem būs iespēja savā īpašumā iegūt MP3 atskaņotāju. Vidzemnieki šo radiostaciju var dzirdēt FM 98,1 MHz viļņos, bet pārējie “Radio Valmiera” var klausīties internetā.

Gluži tāpat kā iepriekšējā Ceturtdienā, arī šodien raidījuma laikā ikvienam Sekoman.lv lietotājam būs iespēja pasveicināt “Radio Valmiera” klausītājus un diskutēt par “Radio Valmiera” dīdžeja piedāvātajām tēmām, kā arī ieteikt savas tēmas.

Raidījumu vadīs “Radio Valmiera” dīdžejs un programmas direktors Andris Jurga ar izskatīgo kompanjoni Eviju Krūmiņu.

Šodienas raidījumā kāds no klausītājiem savā īpašumā iegūs TEAC MP3 atskaņotāju ar 2 GB lielu iebūvēto atmiņu.

Lai piedalītos raidījumā Sekoman.lv lietotājam ir jāraksta ziņojums ar simbolu @ pēc kura seko teksts radiovalmiera, tālāk ir jāraksta savu novēlējumu, komentāru vai jebko citu, ko lietotājs vēlas, lai radio dīdžeji pasaka ēterā. Piemērs: @radiovalmiera lūdzu pasveiciniet Daci no Zemeņu ielas un uzlieciet viņai kaut ko no RnB. Tad dīdžejs Andris Jurga un viņa ētera kompanjone Evija Krūmiņa nolasīs šo tekstu ēterā, komentēs to un uzliks kādu labu dziesmu.

Vēlreiz atgādinām, ka vidzemnieki šo radiostaciju var dzirdēt FM 98,1 MHz viļņos, bet pārējie “Radio Valmiera” var klausīties internetā.

Par Sekoman.lv

Sekoman.lv ir interneta vietne, kurā lietotāji var aprakstīt savas ikdienas gaitas, griezties pēc palīdzības vai noderīga padoma pie citiem lietotājiem, izteikt savu viedokli par sabiedrībā svarīgiem notikumiem un visādi citādi izkratīt sirdi līdz 140 simboliem garā ziņā. Pie kam katrs lietotājs var izvēlēties kuru cilvēku gaitām viņš vēlas sekot. Princips ir vienkāršs. Seko līdzi citiem un citi sekos tev!

Izsaki savu viedokli