Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tāpat kā Eiropā un ASV cilvēki izvēlas Chrysler 300C tā masīvā dizaina un dārgā tēla dēļ, tā ķīniešu ražotājs Geely radījis Phantom līdzinieku, kas sauksies Geely GE un būs paredzēts vien Ķīnas tirgum.

Ja no priekšas 5,33 metrus garais spēkrats (garumā pārsniedz BMW 7. sēriju un MB S-klasi) vēl līdzinās arī Chrysler 300C, tad pārējo virsbūvi raksturo Rolls-Royce Phantom dizaina iezīmes. Plaši izmantots hroms, t.sk. arī spieķotajos vieglmetāla diskos.

Interesanti, ka ķīniešu limuzīnā ir vien trīs vietas – divas priekšā un viena aizmugurē. Tās vienu no otras atdala siena, kuras augšpusi rotā stikls. Par aprīkojumu nevar sūdzēties – ādas un koka apdare, dubultie stikli un mīksts, sarkans paklājs.

Jāatzīmē, ka aizmugurē sēdēšanu noris tādā kā tronī, kuru no sāniem apņem atbalsti, savukārt no augšas – zvaigžņoti griesti…kas, protams, pārņemti no Rolls-Royce modeļiem. Kādā ķīniešu mājaslapā Geely pat tiek salīdzināts ar daudzas reizes dārgāko Phantom modeli, secinot, ka GE limuzīns sniedz gandrīz tikpat augstu luksusa līmeni kā angļu konkurents.

Izsaki savu viedokli