Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viedtālruņu popularitāte turpina palielināties ik dienu, šīs ierīces nodrošina ērtu piekļuvi e-pastam, dažādiem servisiem, ļauj spēlēt jau diezgan pieklājīgas spēles, izmantot navigāciju un veikt citas darbības. Laikam ritot parādās arvien lētākas ierīces, kuras ietilpst viedtālruņu kategorijā.

Šobrīd lētākie pieejamie viedtālruņi ir diezgan mazjaudīgi, taču jebkurā gadījumā piedāvā pieklājīgu funkcionalitāti un Android operētājsistēmas darbināšanu. Ko jūs teiktu par Android viedtālruni, kurš maksātu aptuveni 25 latus, jeb divas līdz trīs reizes lētāk par šobrīd piedāvātajām budžeta klases ierīcēm? Tieši šādus viedtālruņus gada otrajā pusē plāno piedāvāt Ķīnā bāzētie ražotāji.

Pagaidām netiek atklāta plašāka informācija par ierīču tehniskajiem parametriem, taču minēts, ka tās atbalstīs kā 3G un WiFi savienojumus, tā arī tiks aprīkotas ar iebūvētu GPS moduli. Nav gan zināms vai lētie ķīniešu viedtālruņi brīvi nonāks arī citos tirgos, taču, tiem, kas vēlētos šādas ierīces izmēģināt, noteikti laiku pa laikam būtu vērts iemest aci Dealextreme un citu līdzīgu interneta veikalu piedāvājumos.

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli