Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsdienu viedtālruņa lielākais trūkums ir akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi. Varam meklēt veidus kā samazināt enerģijas patēriņu vai arī vienkārši ietilpināt milzīgas ietilpības akumulatoru, kā to izdarījuši Oukitel.

oukitel-k10000

Oukitel K10000 viedtālrunis ir aprīkots ar 10 tūkstošu miliampērstundu akumulatoru, kas ir aptuveni 3 reizes ietilpīgāks kā lielo ražotāju flagmaņiem. Tiek solīts 10-15 dienu darbības laiks normālā lietošanas režīmā, ar vienu uzlādes reizi. Izklausās pārāk optimistiski.

Pārējo tehnisko parametru ziņā ierīce ir diezgan viduvēja. 5.5 collu 720p izšķirtspējas displejs, 8 un 2 megapikseļu kameras, MediaTek MT6735 četru kodolu mikroshēmojums, 2 gigabaitu operatīvo atmiņu, 16 gigabaitu iebūvēto atmiņu un divu SIM karšu atbalstu.

Izdzirdot par tik ietilpīgu akumulatoru, uzreiz rodas jautājums par to cik ilgi tas ir jāuzlādē. Kā sola ražotājs, tad Oukitel K10000 pilnai uzlādei nepieciešamas 3.5 stundas. Viedtālruņa tirdzniecība tiks uzsākta 2. janvārī par aptuveni 240 ASV dolāriem.

Izsaki savu viedokli