Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mazpazīstama ķīniešu kompānija Xiaomi sagatavojusi jaudīgu viedtālruni MI-ONE, kurš salīdzinājumā ar šī tirgus segmenta flagmaņiem, ir pieejams par teju vai smieklīgu cenu, aptuveni 168 sterliņu mārciņām.

Android Gingerbread 2.3.5 versiju darbina divu kodolu Qualcomm Snapdragon MSM8260 1.5 gigahercu platforma un viena gigabaita operatīvā atmiņa. 4 collu kapacitīvi skārienjutīgā displeja izšķirtspēja ir 854×580 pikseļi. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 4 gigabaiti, kuru, kā jau Android ierīcēm ierasts, iespējams papildināt ar microSD atmiņas kartēm.

Tālrunim ir divas kameras, priekšā un aizmugurē novietotās, kuras attiecīgi spēj uzņemt attēlus 2 un 8 megapikseļu izšķirtspējā. Kā jau viedtālrunim pienākas, tam ir GPS, Wi-Fi un Bluetooth atbalsts un ne mazāk būtiski, ir īpaši ietilpīgais akumulators – 1930 miliampērstundas.

Pagaidām Xiaomi savu lolojumu izlaiduši vien 600 eksemplāros pašā Ķīnā, taču, ja ierīce ir pietiekami kvalitatīva, varam būt pārliecināti, ka tā diezgan lielu uzticību iemantotu arī ārpus savas dzimtenes.

Izsaki savu viedokli