Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Atmiņas čipu ražotāji Rambus un Kingston Technology ir paziņojuši, ka kopīgi izstrādājuši uzlabotu DDR3 standarta operatīvo atmiņu. Šie uzņēmumi ir izveidojuši DDR3 operatīvās atmiņas, kas, līdzīgi kā daudzkodolu procesoru, vienlaicīgi spēj apstrādāt vairākas operācijas, tādējādi par 50% uzlabojot datu maksimālo caurlaidības spēju un par 20% samazinot enerģijas patēriņu. Kompāniju paziņojumā ir teikts, ka datoriem ar daudzkodolu procesoru ir nepieciešama lielāka operatīvās atmiņas datu caurlaidības spēja un augstāks piekļuves ātrums.


Kingston DDR3 operatīvās atmiņas modulis

Kingston un Rambus izstrādātā atmiņa izmanto standarta DDR3 ierīces, un sadala atmiņas moduļus vairākos neatkarīgos kanālos, kuriem ir kopīgs komandu/adrešu ports. Šie operatīvās atmiņas moduļi atbalstīs 64 bitu atmiņas datu pārsūtīšanu pilnā kopnes ātrumā, un tie tiks aktivizēti uz pusi retāk nekā parasti DDR3 atmiņas modeļi, tādējādi par 20% samazinot enerģijas patēriņu.

Rambus šo operatīvās atmiņas moduļu prototipu demonstrēs nākamnedēļ notiekošajā Intel Izstrādātāju forumā, kas notiks Sanfrancisko (ASV). Pagaidām nav zināms, kad uzņēmumi plāno uzsākt šo atmiņas moduļu masu ražošanu.

Izsaki savu viedokli