Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Pagājušajā nedēļā debiju piedzīvoja pasaulē plānākais viedtālrunis – Oppo R5. Tiesa, ir skaidrs, ka Oppo izstrādājums ar rekordu ilgi neleposies, jo pie apvāršņa ir parādījies viedtālrunis, kas solās būt vēl plānāks. 

Šoreiz uzmanības centra ir nonācis Ķīnas kompānijas Vivo viedtālrunis X5 Max. Tas “uzpeldējis” Ķīnas sertifikācijas centra mājaslapā, atklājot gan izskatu, gan specifikāciju.

Ja Oppo R5 ir tikai 4,85 mm plāns, tad Vivo izstrādājums šo rekordu plāno pārspēt par milimetra desmitdaļu, sasniedzot 4,75 mm plānumu (izmērs – 153,9 x 78 x4,75, svars – 146 grami).

Tiesa, neticami plānais korpuss neļauj ierīci apgādāt ar flagmaņa klases standartiem, tādēļ izstrādājumam būs jāiztiek ar 5,5 collu 1080p izšķirtspējas displeju, 2 GB operatīvo atmiņu un astoņu kodolu 1,7 GHz procesoru. Ierīces aizmugurē novietota 13 MP kamera, bet priekšpusē atradīsies 5 MP kamera, liecina Ķīnas sertifikācijas centra sniegtā informācija.

Jāatzīmē, ka izstrādājums atbalstīs arī LTE tīklus, bet to darbinās Android 4.4.4 KitKat operētājsistēma. Domājams, ka debiju ierīce varētu piedzīvot jau tuvāko nedēļu vai dienu laikā.

vivo-x5-max

Saistītās tēmas: pasaulē plānākaisrekords

Izsaki savu viedokli