Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kopš iPhone ekrāna izmērs ir pārsniedzis 4 collas, daļa tā lietotāju sūdzas par to, ka telefona lietošana kļuvusi mazāk ērta. Halo Back izstrādātāji ir izveidojuši neparastu, taču daudzsološu risinājumu vismaz daļai no lielā ekrāna radītajām neērtībām.

Agrākajam Apple vadītājam ir taisnība – 3,5 collas liels ekrāns ir tuvs maksimālajam izmēram, ko cilvēka roka spēj nevainojami ērti lietot, bez piepūles aizsniedzot jebkuru tā punktu. Par laimi (vai nelaimi), mūsdienās telefoni kļūst lielāki un Apple, padevies visu citu ražotāju radītajam spiedienam, sāk piedāvāt aizvien lielāka izmēra telefonus.

Diemžēl, ekrāniem augot, Apple nav pietiekoši parūpējušies par ērtu risinājumu, kā lielākā ekrānā lietot jau no pašiem iPhone pirmsākumiem ierastos navigācijas elementus.

Kā viena no būtiskākajām problēmām , daudzu lietotāju acīs, ir “Back” pogas atrašanās vieta ekrāna augšējā stūrī. Apple mēģināja mazināt problēmas tās aizsniegšanai ar dubulta pieskāriena “Home” pogai funkciju, kas īslaicīgi pārvieto šo pogu zemāk, taču tas nav nosaucams par nevainojami ērtu risinājumu.

Halo Back izstrādātāju ideja šķiet ievērojami labāka.

Vienkārši raksturojot šo ideju, tā ir iPhone aizsargplēve, kas papildina telefonu ar virtuālu “Back” pogu, kas novietota blakus “Home” pogai. Gluži, kā Android un Windows Phone ierīcēs.

Halo Back projekts turpinās vākt finansējumu vēl 19 dienas, taču par tā finansiālo veiksmi šaubīties nav pamata – šim projektam piešķirtā finansējuma apjoms jau teju 3 reizes pārsniedzis sākotnēji norādīto mērķi.

Saistītās tēmas: apple iphone 6

Izsaki savu viedokli