Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Liela daļa viedtālruņu lietotāju noteikti būs pieraduši, ka ierīcē jālādē katru dienu. Pie šādas rijības ir vainīgie gan lielie displeji, gan jaudīgie procesori, gan arī dažādas kļūdas aplikācijās.

Kad ierīce netiek lietota, jeb atrodas gaidīšanas režīmā, tās procesors pēc noklusējuma darbojas miega režīmā, taupot enerģiju, ja vien kāda aplikācija, kura darbojas fonā, to nepamodina. Lielākā daļa Android izstrādātāju lieto enerģijas menedžementa API savās aplikācijās, lai nodrošinātu efektīvu procesora lietojumu, tomēr kā izrādījies nesen veiktā pētījumā, tad katrā ceturtajā Android aplikācijā ir kļūdas tieši šajā elementā. kas noved pie ātrākas akumulatora iztukšošanas – pat šķietami neaktīva aplikācija cītīgi izlādē akumulatoru.

Tāpat arī martā veikts pētījums par aplikācijām, kurās ir reklāmas, kā izrādās arī tās negatīvi ietekmē akumulatora darbības laiku ar vienu uzlādes reizi – līdz pat 75 procentiem no enerģijas, kura tiek patērēta aplikācijas darbināšanas laikā, tiek patērēta reklāmas lejupielādei un demonstrācijai. Kā piemērs minēts Angry Birds bezmaksas versija – aptuveni 45% enerģijas tiek patērēti reklāmu nolūkos, no šī apjoma, 15% apēd GPS, lai noteiktu atrašanās vietu, savukārt 24% – datu pārraide.

Cik ilgi darbojas tavs viedtālrunis ar vienu uzlādes reizi?

Saistītās tēmas: androidaplikācijas

Izsaki savu viedokli