Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaspersky Lab ir piešķirta zelta kategorijas prestižā uzņēmējdarbības balva World Quality Commitment. Šo balvu fonds Business Initiative Directions piešķir uzņēmumiem, kas piedāvā augstas kvalitātes preces un pakalpojumus.

Tradicionālā apbalvošanas ceremonija notika Parīzē. Pasākumu apmeklēja 70 valstu uzņēmumu pārstāvji; svinību viesi bija arī ekonomikas, mākslas un korporatīvā tēla veidošanas speciālisti, zinātnieki un diplomāti.

Balvas kandidātus nosaka pēc atbilstības kvalitātes modeļa Total Quality Management prasībām. Šis modelis rosina uzņēmumu vadītājus pilnveidot darba procesus, ieviest augsto tehnoloģiju risinājumus un uzlabot piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitātes standartus.

„Mēs jūtamies pagodināti par uzticēšanos, ko izrādījis visā pasaulē tik populārais un cienījamais fonds Business Initiative Directions, piešķirot mums zelta balvu,” sacīja Kaspersky Lab pētniecības un izstrādes direktors Nikolajs Grebenņikovs. „Balva World Quality Commitment apliecina mūsu uzņēmuma līderpozīcijas antivīrusu nozares tehnoloģiju jomā, norāda uz Kaspersky Lab preču un pakalpojumu augsto kvalitāti, kā arī mudina mūs uzlabot savas tehnoloģijas, lai vēl labāk pasargātu datorlietotājus no kiberapdraudējumiem.”

Saistītās tēmas: Drošībakaspersky

Izsaki savu viedokli