Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

Kaspersky Lab ir izlaidis jaunu lietotni AdCleaner iOS platformas ierīču lietotāju aizsardzībai no uzmācīgas reklāmas. Šis Safari bezmaksas paplašinājums atveramajās tīmekļa vietnēs automātiski bloķē reklāmjoslas, saites un uznirstošos logus, tādējādi padarot darbu ar mobilo pārlūkprogrammu ērtu un drošu.

Mūsdienu mobilo ierīču lietotāji ir pieraduši piekļūt internetam ātri un jebkurā vietā, tomēr dažkārt, lai iegūtu vajadzīgo informāciju, viņi ir spiesti lavierēt starp neskaitāmām reklāmas starpkārtām, kas aizņem laiku un vietu jau tāpat nelielajā mobilās ierīces ekrānā.

adcleaner_ENG

Lietotne Kaspersky AdCleaner filtrē tīmekļa vietņu saturu, kas tiek atvērtas ar standarta pārlūku Safari, izņemot no tām uzmācīgu reklāmu. Turklāt lietotājs vienmēr var ielādēt visu lapu, ja vēlas. Tādējādi AdCleaner ļauj ne vien palielināt sērfošanas internetā ātrumu un ērtumu, bet arī samazināt datplūsmas apjomu un saglabāt ierīces akumulatora uzlādes līmeni.

«Mēs, Kaspersky Lab speciālisti, pievēršam uzmanību katram sīkumam, kad ir runa par drošību internetā. Mēs uzskatām, ka lietotājam ir tiesības izvēlēties, ko redzēt vai neredzēt tiešsaistē. Reklāmu nofiltrēšana ar Kaspersky AdCleaner ļauj izvairīties no nejaušas noklikšķināšanas uz reklāmjoslām un tātad no potenciāli bīstamu saišu atvēršanas vai sastapšanās ar nevēlamu saturu. Visbeidzot, tas ir arī ieguldījums lietotāju konfidencialitātes aizsardzībā, jo reklāmas aģentūras nevarēs sekot līdzi viņu rīcībai tīmeklī,» piebilst Kaspersky Lab izstrādājumu vadītājs Aleksejs Čikovs.

Lietotne ir pieejama krievu un angļu valodā veikalos App Store visā pasaulē ierīcēm ar operētājsistēmu iOS 9 un jaunāku, sākot no iPhone 5s, iPad Air un iPad Mini 2. Kaspersky AdCleaner papildina Kaspersky Lab iOS paredzēto lietotņu klāstu līdztekus Kaspersky Safe Kids, Kaspersky Password Manager un Kaspersky Safe Browser.

 

Izsaki savu viedokli