Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Atjauninātās uzņēmumiem domātās izstrādājumu sērijas ietvaros Kaspersky Lab izlaiž Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Linux File Server. Lietotne ļaus aizsargāt datņu serverus, kas Linux vadībā darbojas mūsdienām raksturīgajos uzņēmumu heterogēnajos datortīklos.

Ļoti bieži uzņēmumu datortīkliem ir sarežģīta struktūra, kurā iesaistītas dažādas operētājsistēmas. Caur neaizsargātiem Linux vadītiem datņu serveriem tajās var nonākt kaitīgās programmatūras, kas apdraud, piemēram, Microsoft Windows darbstacijas. Lai gan operētājsistēmas Linux drošums ir labi zināms, tomēr nepārtraukti pieaug šīm sistēmām izveidoto kaitīgo programmatūru skaits, tāpēc ir nepieciešama papildu aizsardzība. Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Linux File Server ir piemērota lielākās daļas datņu serveru veidu aizsardzībai, kuri darbojas ar Linux/FreeBSD operētājsistēmām.

Jauns pretvīrusu kodols, sabalansēta servera skaitļošanas resursu noslodze un progresīvās antivīrusu skenēšanās optimizācijas tehnoloģijas palielina lietotnes veiktspēju un samazina patērējamo resursu apjomu.

Izstrādājuma arhitektūra ļauj īstenot daudzpakāpju aizsardzību mūsdienu Linux vai daudzplatformu datortīklos vienlaikus gan visas datņu sistēmas, gan SAMBA servera līmenī.

Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Linux File Server ir ievērojami paplašinātas tās vadības iespējas. Jaunā tīmekļa lietotāja saskarne Kaspersky Web Management Console ļauj administratoram pilnīgi pārvaldīt izstrādājuma darbību no pārlūkprogrammas jebkurā tīkla datorā. Izstrādājumam ir arī funkcija tā centralizētai vadībai ar Kaspersky Administration Kit.

Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Linux File Server ir saderīga ar visjaunākajām Linux un FreeBSD saimes operētājsistēmu versijām. Lietotne ir sertificēta darbam VMware virtualizētajās vidēs.

Saistītās tēmas: Drošībakaspersky

Izsaki savu viedokli