Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sen jau ir garām tie laiki, kad datorvīrusi tika radīti, lai drīzāk kādu izjokotu nekā nodarītu reālu, materiālu ļaunumu, tāpēc šobrīd īpaši svarīga ir datoru drošība.

Kaspersky piedāvā populārus un testos teicami novērtētus drošības risinājumus un šobrīd ir laiks sasparoties biznesa klientiem – 2012. gada javārī jaunie Kaspersky biznesa klienti iegūst 40% atlaidi licences iegādei, savukārt tiem, kas migrē no cita antivīrusa, tiek piedāvāta 50 procentu atlaide!

Akcijas ietvaros pieejama 2011. gada rudenī iznākusī biznesa produktu pamatkomponente Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows un centralizētā menedžementa rīks – Kaspersky Security Center 9, kā arī visi pārējie Kaspersky biznesa risinājumi.

Papildus iespējams iegūt bezmaksas izmēģinājuma versijas visiem Kaspersky korporatīvajiem produktiem, bezmaksas tehnisko atbalstu un konsultāciju migrācijas jautājumos un pat bezmaksas Kaspersky Internet Security 2012 visiem tiem, kas izmēģinās un novērtēs kādu no Kasperksy Open Space produktiem.

Kaspersky Security Center ir iekļautas tādas jaunas iespējas kā VMware virtuālo mašīnu vadība, programmu un aparatūras inventarizācija, ievainojamību meklēšlana, tāpat arī jaunā versijā pieejama WEB bāzēta konsole.

Kaspersky Endpoint Security 8 nodrošina ne tikai aizsardzību pret kaitīgo programmatūru, klasiskajā antivīrusa izpratnē, bet arī ļauj ierobežot noteikti mājaslapu, mājaslapu kategoriju apmeklēšanu, kā arī programmu izmantošanu, šīs funkcijas iespējams izmantot maksimāli ērti, pateicoties regulāri atjauninātiem baltajiem un melnajiem sarakstiem, šādi rīki viennozīmīgi paaugstinās produktivitāti.

Kaspersky risinājumos tiek aktīvi izmantotas mākoņtehnoloģijas, kas nodrošina ievērojami ātrāku reakciju uz kaitīgo programmatūru – 40 sekunžu laikā. Šāds reakcijas ātrums iespējams pateicoties 50 miljoniem Kaspersky mākoņtehnoloģiju lietotāju, kuru dati tiek ievākti reālajā laikā – katru dienu datubāzei tiek pievienots 1 miljons jaunu failu!

Kontrole pār ierīcēm ļauj uzstādīt tai lasīšanas vai rakstīšanas tiesības pēc sērijas numura vai unikāla ID, tas pasargās datorsistēmas no kaitīgās programmatūras, kas var tikt ienest ar ārējiem datu nesējiem, kā arī samazinās darba datoru izmantošanu privātām vajadzībām.

Jāpiemin, ka Kaspersky biznesa risinājumi atzinīgi novērtēti arī AV-Test.org testos, no visiem korporatīvajiem drošības risinājumiem, tieši Kaspersky Endpoint Security 8 ir saņēmis visaugstāko novērtējumu, kas apliecina augsto drošības līmeni un uzticamību.

Klikšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku informāciju par Kaspersky korporatīvajiem risinājumiem, saņemtu testa versijas vai iegādātos programmatūru.

Saistītās tēmas: atlaidesDrošībakaspersky

Izsaki savu viedokli