Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaspersky Anti-Virus un Kaspersky Internet Security ir saņēmuši neatkarīgās testēšanas laboratorijas AV-Comparatives balvu «Gada prece». Šis nosaukums Kaspersky Lab mājas lietotājiem domātajiem izstrādājumiem tika piešķirts, pamatojoties uz deviņu salīdzinošo pārbaužu rezultātiem, kas 2011. gadā tika veiktas pasaules 20 vadošo izstrādātāju vidū. Kaspersky Lab izrādījās vienīgais uzņēmums, kas visos testos ir saņēmis visaugstāko novērtējumu «Advanced+».

Izvēloties uzvarētāju kategorijā «Gada prece», AV-Comparatives eksperti vērtēja kaitīgo programmatūru atklāšanas līmeni, heiristisko algoritmu efektivitāti, kļūdaini pozitīvo nostrāžu skaitu, risinājuma veiktspēju, inficētas sistēmas ārstēšanas kvalitāti un efektivitāti darbā ar reāliem lietotāju rīcības scenārijiem. Katrs parametrs tika objektīvi izvērtēts atbilstošās pārbaudēs. Tādējādi Kaspersky Lab risinājumi jau trešo reizi ir ieguvuši AV-Comparatives visaugstāko novērtējumu par gada rezultātiem.

2011. gadā Kaspersky Lab izstrādājumi ir piedalījušies deviņās antivīrusu risinājumu salīdzinošajās pārbaudēs. Katrā no tām tika novērtēti dažādi programmu darbības aspekti datora aizsardzībai pret modernajiem apdraudējumiem. Visos testos Kaspersky Lab risinājumi saņēma visaugstāko novērtējumu, parādot teicamus kaitīgo programmatūru noteikšanas efektivitātes rezultātus ar minimālu kļūdaini pozitīvo nostrāžu skaitu. Turklāt AV-Comparatives atzīmēja inficētas sistēmas ārstēšanas augsto kvalitāti, kā arī izstrādājumu lielo veiktspēju.

Īpaša uzmanība AV-Comparatives gada pārskatā veltīta risinājumam Kaspersky Internet Security 2012. Risinājuma apskatā īpaši izcelta programmas vienkāršā instalēšana un lietošana, tās pilnīgā darbspēja Windows «Drošas palaišanas» režīmā un lietotāju tiešsaistes atbalsta kvalitāte. Bez tam testēšanas laboratorijas pārstāvji augstu novērtējuši programmas uzlaboto lietotāja saskarni un detalizēto tehnisko dokumentāciju.

«Kaspersky Lab risinājumi nodrošina stabilu un visaptverošu lietotāja aizsardzību, izmantojot plašu mehānismu spektru, tostarp paraksta, heiristisko un uzvedības analīzi, kā arī mākoņtehnoloģiju un tradicionālo metožu apvienojumu. Turklāt mākoņtehnoloģijas ir nozīmīgs papildinājums līdzšinējiem paņēmieniem, nevis to aizstājējs,» atzīmēja AV-Comparatives ģenerāldirektors Andreass Klementi. «Bez tam uzņēmuma risinājumiem raksturīga plaša funkcionalitāte, kas ļauj lietotājam strādāt daudz ērtāk. Tādējādi Kaspersky Lab ir kļuvis par vienīgo uzņēmumu, kas saņēmis visaugstāko novērtējumu «Advanced+» pilnīgi visos AV-Comparatives 2011. gadā veiktajos testos, ļaujot mums pamatoti piešķirt tam balvu «Gada prece».»

«Mēs jau sen sadarbojamies ar AV-Comparatives, neizlaižot nevienu testu, nebaidoties uzzināt par savām kļūdām un darot visu iespējamo, lai tās operatīvi novērstu. Agrāk mēs esam saņēmuši no testēšanas laboratorijas ekspertiem ne mazums kritisku piezīmju, uz kurām balstoties tika pieņemti lēmumi par mūsu izstrādājumu pilnveidošanu. Tāpēc vēl jo vairāk mums ir svarīga arī atzinība par mūsu izstrādājumu visaugstāko kvalitāti 2011. gada vērtējumā, kā arī pārliecinošās uzvaras katrā salīdzinošajā testā,» sacīja Kaspersky Lab ģenerāldirektors Jevgeņijs Kasperskis.

 

Saistītās tēmas: Drošībakaspersky

Izsaki savu viedokli