Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsu lasītāji noteikti būs pamanījuši, ka 2008. gadā BOOT.Lv diezgan bieži parādās ziņas par jauniem ultraportatīvajiem klēpjdatoriem. Visticamāk šāds pieplūdums ir pateicoties Asus Eee PC uzvaras gājienam, kas lika daudzām kompānijām aizdomāties par šādām ierīcēm.


Rock Pegasus 210

Lai arī kompānija Rock nebija plaši pazīstama kā klēpjdatoru ražotājs, tomēr ultraportatīvo datoru bums ir skāris arī viņus.

Jaunais Pegasus 210 ir aprīkots ar 12 collu displeju un tā tehniskie parametri ir līdzīgi Intei piedāvātajai alternatīvai. Ierīce ir aprīkota ar 800 megahercu A110 centrālo procesoru. Patīkams pārsteigums ir plašais bezvadu savienojumu klāsts – 802.11n WiFi bezvadu internets, Bluetooth 2.0 datu pārraides standarts un HSDPA ( 3G ). Iepriecina arī fakts, ka šī datora cietā diska ietilpība ir visai liela salīdzinājumā ar konkurentu ražojumiem – Pegasus 210 ir aprīkots ar 80 gigabaitu 1.8 collu cieto disku. Komplektācijā ir iekļauta viena gigabaita operatīvā atmiņa, kuru iespējams paplašināt līdz diviem gigabaitiem. Dators ir aprīkots ar karšu lasītāju un PCMCIA pieslēgvietu. Ierīce sver nepilnu kilogramu.

Rock Pegasus 210 ir daudz dārgāks nekā tā konkurenti, tā cena ir apmēram 1500 ASV dolāri. Šķiet, ka tomēr par spīti tehniskajiem parametriem, cena ir par lielu.

Izsaki savu viedokli