Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pateicoties Asus Eee PC uznācienam pēdējā laikā ultraportatīvie datori ( UMPC ) sāk parādīties kā sēnes pēc lietus. Šoreiz mazpazīstamā kompānija Kohijinsha piedāvā kompaktu klēpjdatoru ar iebūvētu diskdzini.


Kohjinsha SR8KPO6S

Nenoliedzami viens no ultraportatīvo klēpjdatoru mīnusiem ir tas, ka tie nav aprīkoti ar diskdziņiem. Kohjinsha SR8KPO6S var lepoties ar DVD disku rakstītāju, turklāt to ir iespējams izslēgt, lai taupītu akumulatora resursus. Klēpjdators ir aprīkots ar 7 collu skārienjūtīgu displeju, kura maksimālā izšķirtspēja ir 1024 x 600 pikseļi. Centrālā procesora takts frekvence ir 800 megaherci. Klēpjdators sver tikai apmēram kilogramu.Iepriecina tas, ka atšķirībā no Eee PC šim datoram ir daudz ietilpīgāks cietais disks – 60 gigabaiti, tāpat arī datoram ir WiFi tīkla karte un tas ir aprīkots ar Bluetooth bezvadu datu pārraides standartu. Pateicoties grozāmajam un skārienjūtīgajam ekrānam Kohjinsha SR8KPO6S ir iespējams lietot kā planšetdatoru. Aptuvenais akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi ir 3.5 stundas. Datori būs aprīkoti ar Windows Vista operētājsistēmu.

Pagaidām nav pieejams ziņas par datora aptuveno cenu, taču, lai arī tas daļēji uzskatāms par Eee PC konkurentu, tā cena noteikti nebūs tik salda kā Asus ražojumam.

Izsaki savu viedokli