Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Programmatūras gigants Microsoft kārtējo reizi ir ticis iesūdzēts tiesā, taču šo apsūdzību pārējo vidū izceļ tas, ka tā tiešām šķiet pamatota un ir kas vairāk par leģitīmu naudas izspiešanas mēģinājumu. Visi noteikti esam pamanījuši, ka Microsoft pēdējā laikā ir iepaticies lielākajai daļai savu produktu nosaukumu galā „piekabināt” vārdiņu „Live”, kā tas notika arī „Office Live” gadījumā, taču noteikti reti kurš būs pamanījis, ka preču zīme „Office Live” jau kopš 2002. gada ir kādas citas kompānijas aktīvā lietošanā. Šī kompānija ir Office Live LLC, kas nodarbojas ar bezmaksas konsultācijām un uztur vairākas interneta vietnes, tai skaitā Lawofficelive.com, Autofficelive.com, un Realtorsofficelive.com.

Kad Microsoft Office Live debitēja, šī kompānija iesniedza sūdzību tiesā, taču vēlāk piekrita to atsaukt abām kompānijām sēžoties pie saruna galda. Sarunas acīmredzot diez cik sekmīgas nebija (nebūtu jābrīnās, ja vainojama būtu neadekvāti liela prasība no apsūdzētāja puses), un tam seko otrā griešanās tiesā.

Kaut arī vismaz šoreiz Microsoft pārkāpums ir acīmredzams, kompānija ir nolēmusi cīnīties tiesā līdz pēdējam, apgalvojot, ka esot tikai parastā veidā pievienojusi pavisam parastu vārdu labi zināmai Microsoft preču zīmei, un ka tam neesot nekāda sakara ar Office Live LLC.

Ziņas avots: DailyTech

Izsaki savu viedokli