Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Apple piedāvā plašu “i” produktu sēriju (iMac, iPhone, iPod utt.), un nav noslēpums, ka cilvēkiem nereti patīk pajokot par šī ražotāja izstrādājumiem. Šāda tendence ir radusies tādēļ, ka kompānijai Apple ir izveidojies plašs cienītāju loks, kas nereti interneta komentāros asi kritizē citu ražotāju izstrādājumus, slavējot Apple produktus. Līdz ar to ir izveidojusies apjomīga pretinieku nometne, kuriem patīk ironizēt par šīs kompānijas produktiem. Šodien piedāvājam jums kāda joka piepildījumu – iToilet datora korpusu. Šī datora korpusa autors uz ielas atrada pamestu tualetes podu, un nolēma, ka būtu žēl šādu lielisku un praktisku priekšmetu vienkārši izmest. Tādēļ puisis izlēma šo podu nedaudz modificēt, un izveidot no tā ļoti savādu datora korpusu.


Grūti gan spriest vai šī korpusa autors ir Apple fans vai nīdējs, bet mēs šoreiz balsojam par otro variantu, jo tas tomēr šķiet ticamāks, ņemot vērā, ka tualetes pods parasti vairāk asociējas ar kaut ko negatīvu…

Ja jūs vēlaties izveidot līdzīgu korpusu, BOOT.Lv jums iesaka iegaumēt, ka šī nav īstā vieta uz kurieni skriet pēc tam, kad esat saēdies zaļus ābolus.

Piedāvājam jums video ar iToilet datora korpusa tapšanas procesu:


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli