Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunā Lexus kompaktā SUV konceptautomobiļa LF-NX pasaules pirmizrāde notika 2013. gada Frankfurtes autoizstādē (IAA). Šis koncepts pēta vidēja izmēra SUV potenciālu Lexus modeļu klāstā.

Apstiprinot Lexus līderpozīciju pilnā hibrīda piedziņas tehnoloģiju jomā, LF-NX konceptautomobilim jaudu nodrošina Lexus Hybrid Drive sistēmas jaunā versija, kas adaptēta SUV vajadzībām.

pilt_1105

Ārkārtīgi izteiksmīgajā, spēcīgajā un plastiskajā stilā LF-NX koncepta eksterjera dizains atspoguļo Lexus L-finesse dizaina valodas evolūciju. Priekšgalā dominē spēcīga Lexus vārpstveida restes interpretācija, oriģinālais un tikai Lexus raksturīgais priekšējo lukturu dizains ar neatkarīgiem dienas gaitas lukturiem (DRL) un unikāls stūru dizains, kas atdala buferus no priekšējiem spārniem ar agresīvu, vertikālu šķēlumu.

Profilā robustām riteņu arkām ir melna aizsargapdare, kas raksturīga pilsētas krosoveram. Virs izteiktās rombveida viduslīnijas klasiski plūstošais Lexus sānu profils un stāvus augšupejošā aizmugures līnija veido sportiskas kupejas straujo siluetu.

Aizmuguri rotā izteiksmīgi kombinētie LED lukturi. Tie ir veidoti, lai gaismu novirzītu arī virzienā uz leju līdz pat buferim, radot asu, aerodinamiska stila šķautni, kurā atspoguļotas automobiļa priekšējo spārnu kontūras.

Lexus LF-NX konceptautomobiļa eksterjers ir jaunā Brushed Metal Silver daļēji matētajā krāsā, kas rada satriecošu iespaidu, ka virsbūve ir izgrebta no vesela masīva metāla kuba.

Salons atspoguļo LF-NX ārkārtīgi plastiskās, izteiksmīgās un spēcīgās eksterjera formas, radot uz vadītāju koncentrētu interjeru ergonomiski ideālā vidē. Turpinot „uz cilvēku orientēto“ L-finesse dizaina koncepciju, salonā izmantots labi pārredzams mērinstrumentu paneļa formāts ar ekrānu zonu augšpusē un vadības slēdžu zonu apakšdaļā, kas līdz pilnībai noslīpēts jau vairākās Lexus paaudzēs. Tas ļauj intuitīvi rīkoties ar automobiļa nākamās paaudzes tehnoloģijām, tostarp skārienjutīgajiem elektrostatiskajiem slēdžiem un jaunās skārienpaliktņa Remote Touch saskarnes (RTI) dizainu.

Uzsverot LF-NX konceptautomobiļa augstākās klases SUV autentiskumu, salona reljefo metāla virsmu izturību un izsmalcinātību papildina viscaur izmantotā Sunrise Yellow / Black ādas apdare ar kontrastējošām vīlēm, kā arī izsmalcinātais mērinstrumentu apgaismojums zilā krāsā.

Saistītās tēmas: automašīnasLexus

Izsaki savu viedokli