Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Vīns vienmēr ir sildījis cilvēka sirdi un dvēseli – to lieku reizi apliecina interesanta skaņas sistēma, kur skaļruņu ietvaram izmantots nekas cits kā vīna uzglabāšanai paredzētie trauki. Mūsdienu taupības laikmetā aizvien svarīgāka kļūst dažādu materiālu otrreizēja izmantošana. Ja jūs šāda dabas saudzēšana interesē, un jums mājās ir vairākas neizmantotas četru līdz piecu litru vīna krūkas, kādas vīna ražotnes piedāvātais projekts iespējams ir piemērots tieši jums. Projekts, kas radīts tikai vienā eksemplārā, sastāv no septiņām ierīcēm – sešiem vidējo un vienu zemo frekvenču skaļruņa.

Lai arī šādam mākslas priekšmetam, nenoliedzami, būtu piekritēji, paši projekta autori uzsver, ka viņus neinteresē komercija šajā jautājumā, tādēļ internetā brīvi pieejama vienkāršota skandu komplekta veidošanas pamācība. Lai arī nav zināmi nekādi tehniskie parametri un izmantotā aparatūra, projektam tuvu stāvošie cilvēki apgalvo, ka mūzika ir tik pat piesaistoša kā vīna darītavas radītie produkti.

Jāpiezīmē, ka idejas autori jau iepriekš izcēlušies ar interesantiem projektiem mēbeļu un vīna apvienošanas jautājumā – piemēram, plazmas TV plaukts, lustra vai dīvāns, kam pamatā ir vīna pudeles.

Izsaki savu viedokli