Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušajā nedēļā ļoti interesantu atgadījumu piedzīvoja kāds britu uzņēmējs, kurš nedēļu pirms tam bija pludmalē pazaudējis tālruni. Lai gan tālruņa īpašnieks Endrjū Čītls domāja, ka viņa telefons ir iekritis jūrā un nogrimis, pagājušonedēļ viņa draudzene negaidīti saņēma zvana no Endrjū telefona numura. Viņai zvanīja zvejnieks Glens Kēlijs, un pavēstīja, ka ir šo telefonu atradis 11 kilogramus smagas mencas vēderā, kur tas bija pavadījis nedēļu. Endrjū izdevumam “The Sun” atklāja, ka ir spēlējies ar savu suni, kad pēkšņi kādā brīdī viņa Nokia 1600 mobilais tālrunis izslīdējis no kabatas. Sākotnēji Endrjū esot mēģinājis zvanīt uz savu numuru, taču pēc pāris dienām viņš padevās.


Foto: TheSun.co.uk

Tomēr nedēļu pēc tam, kad telefons bija pazaudēts, viņa draudzenes mobilais tālrunis iezvanījās, un numura noteicējs vēstīja neticamo – zvans tika veikts no Endrjū vecā telefona numura. Kad draudzene teica, ka kāds vīrietis viņai kaut ko ir teicis par telefonu un mencu, Endrjū paņēma telefonu savās rokās un turpināja telefonsarunu.

“Sākumā es domāju, ka viņš mani āzē, bet viņš apgalvoja, ka šorīt esot noķēris mencu, un, ķidājot to, zivs vēderā esot atradis manu telefonu. Es viņam neticēju, bet tad es ar viņu satikos un ieraudzīju savu telefonu – nedaudz smakojošu un nodriskātu – bet neticamā kārtā tas pēc izžāvēšanas joprojām strādāja,” izdevumam “The Sun” pastāstīja Endrjū.

Zvejnieks Glens Trovlermans presei skaidroja, ka sākumā esot mēģinājis telefonu ieslēgt, bet, tā kā tas nav izdevies, viņš izņēma no tā SIM karti, lai mēģinātu sazināties ar tālruņa īpašnieku. Glens skaidroja, ka mencas ir ļoti alkatīgas zivis, un tās ir gatavas ēst jebko. Viņš mencās līdz šim bija atradis plastmasas glāzes, akmeņus, tējkarotes un baterijas, kā arī dzirdējis par gadījumu, kad mencas vēderā ir atrasta zoba replika.


Attēls: Engadget.com

“Es zinu kāda sajūta ir tad, kad pazaudē telefonu. Tādēļ es nolēmu, ka es varētu veikt pāris telefona zvanus, lai uzzinātu vai varu telefonu nogādāt atpakaļ tā īpašniekam,” skaidroja zvejnieks.

Nobeigumā Endrjū pateica, ka, lai gan telefons vēl joprojām nedaudz ož, viņš ir ļoti priecīgs, ka viņam izdevās to atgūt. Viņš atklāj, ka, lai gan telefons strādāja, tā darbībā tomēr bija novērojamas nelielas problēmas, tādēļ viņa tālrunim galu galā tika nomainīta shēmas plate. Endrjū piebilst, ka, lai gan šis atgadījums izklausās pēc kārtējā zvejnieku stāsta, tas ir 100% īsts.

Izmantotie resursi:
TheSun.co.uk


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli