Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Katru dienu autovadītāji Latvijā sūdzas par agresīviem un nekorektiem braucējiem, tomēr visi viņi nobāl, salīdzinot ar kādu 18 gadus vecu spāni, kuram vienlaicīgi ir izdevies pārkāpt daudzus ļoti svarīgus ceļu satiksmes noteikumus: viņš, būdams alkohola reibumā, vienlaicīgi pārkāpa atļautā ātruma limitu, driftēja, šķērsoja krustojumus, kad dega sarkanajā gaisma, fotografēja sevi ar mobilo tālruni un visbeidzot ietriecās policijas mašīnā. Turklāt vēlāk atklājās, ka viņam nemaz nav vadītāja apliecības. 18 gadus vecais vadītāju, kura iniciāļi ir J.C.R., spāņu policija noķēra uz Ziemeļrietumiem no Vigo pilsētas. Lielā ātrumā braucošo mašīnu policija pamanīja plkst. 2:50 naktī, un likumsargi informē, ka vēl jaunietis esot driftējis, kā arī šķērsojis krustojumus pie sarkanās gaismas. Notiekošo pats jaunietis fiksēja ar savu mobilo tālruni, ik pa laikam sevi fotografējot.

Kad policija pārgalvīgo vadītāju centās apstādināt, jaunietis vēl palielināja braukšanas ātrumu, taču policija viņu pārtvēra jau kādā no nākamajām ielām. Tad viņš pameta mašīnu un metās bēgt skriešus, bet, kad viņš saprata, ka ar kājām no policijas aizmukt neizdosies, viņš atgriezās mašīnā un ar to ietriecās policijas automašīnā.

Tā it kā ar to nebūtu pietiekami, veicot alkohola līmeņa pārbaudi, policija atklāja, ka jaunietis ir ļoti stiprā alkohola reibumā (nav zināms cik tieši promiles šim autovadītājam bija). Pēc Spānijas likumiem par šādiem pārkāpumiem vadītājam automātiski tiek atņemtas tiesības, taču vēlāk policija atklāja, ka karstasinīgajam jaunietim transporta līdzekļa vadītāja tiesību nemaz nav. Tomēr, kā ironiski norāda portāls Gizmodo.com, cietumā vadītāja apliecība tāpat nav nepieciešama.

Izsaki savu viedokli