Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) spēles ir guvušas tādu popularitāti, ka daudzi cilvēki visā pasaulē sirgst ar atkarību no tām. Populārākā no šī žanra spēlēm nenoliedzami ir World of Warcraft jeb WoW, kuru šobrīd visā pasaulē aktīvi lieto (maksā ikmēneša dalības maksu) vairāk kā 10,9 miljonu cilvēku. Nesen interneta portāls Gizmodo.com publicēja ziņu par kādu aizrautīgu šīs spēles cienītāju, kas to vienlaicīgi spēlē ar 36 kontiem uz 11 datoriem. Gadā šis prieks minētajam WoW fanam izmaksā vairāk nekā 5 tūkstošus ASV dolāru, neskaitot datortehnikas izmaksas.
Šo 36 kontu īpašnieks ir spēlētājs ar iesauku Prepared, un viņš kā motivāciju tik daudz kontu izveidošanai min to, ka viņš vēlas paveikt vairākus ļoti sarežģītus uzdevumus, nepaļaujoties uz citiem alianses dalībniekiem (spēlē World of Warcraft dalībnieki, lai paveiktu dažādus grūtus uzdevumus, veido alianses), tādēļ viņš izveidoja 36 kontus, lai varētu veidot spēcīgu aliansi, kurā būtu tikai viņam piederošie konti.

Lai gan tas, ka WoW spēlētājiem pieder vairāki varoņi, ir ierasta prakse, līdz šim nebija dzirdēts, ka kāds vienlaicīgi spēlētu ar 36 dažādiem kontiem, šim nolūkam lietojot 11 dažādus datorus, un katru gadu spēles abonēšanas maksai tērējot 5711 dolārus, taču tas vēl nav viss – drīzumā ir gaidāma World of Warcraft paplašinājuma paka ar nosaukumu Wrath of the Lich King, un uzticamais spēles fans plāno jau pirmajā dienā, kad tā kļūs pieejama, iegādāties 36 šī paplašinājuma kopijas, kas viņam izmaksās aptuveni 1500 ASV dolārus.

Aplūkojot augstāk redzamo bildi, kurā gan neesot ietilpis vēl viens klēpjdators no kura tiek vadīti 3 konti, BOOT.Lv redakcija secināja, ka šim geimerim pietrūkst vairs tikai Steelseries prezentētā World of Warcraft pele ar 15 pogām.

Izsaki savu viedokli