Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv jau vairākkārt ir rakstījis par eksplodējušiem elektronisko ierīču akumulatoriem (pārsvarā klēpjdatoru un mobilo tālruņu akumulatoriem), taču parasti šajos sprādzienos cilvēki vai nu nebija cietuši vai arī bija viegli ievainoti. Tagad atklātībā ir nonākusi informācija par Ķīnā nesen notikušu mobilā tālruņa akumulatora sprādzienu, un šoreiz iznākums ir daudz bēdīgāks – sprādziena rezultātā dzīvību ir zaudējis kāds 20 gadus jauns ķīnietis.

Šis jaunietis apmeklēja Lenovo veikalu, kad pēkšņi eksplodēja viņa krekla kabatā esošais mobilais tālrunis, pārraujot kakla artēriju un izraisot ļoti intensīvu asiņošanu. Pārrautā artērija arī kļuva par jaunieša nāves iemeslu.

Policijai pagaidām vēl nav izdevies noskaidrot mobilā tālruņa ražotāju un modeli, kā arī identificēt akumulatora ražotāju, taču jāatzīmē, ka šis ir jau septītais zināmais mobilā tālruņa akumulatora sprādziena gadījums Ķīnā pēdējo sešu gadu laikā. Tas liek domāt, ka šie negadījumi varētu būt saistīti ar nekvalitatīvu akumulatoru iegādi.

Izsaki savu viedokli