Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau ir dzirdētu gadījumi, kad cilvēki dara neticamas lietas, lai iegūtu kārotās elektropreces. Šoreiz uzmanības centrā nonācis kāds gadījums Ķīnā, kad vecāki pārdevuši savu jaundzimušo meitu, lai iegādātos Apple tālruni, vēsta vietne The Independent.

Kaut arī precīza darījuma informācija netiek atklāta, tiek uzskatīts, ka par bērnu pāris prasījis no 30 līdz 50 tūkstošiem juaņu (aptuveni 3 līdz 5 tūkstoši britu marciņu). Viņi izvietojuši sludinājumu vel pirms bērna dzimšanas.

Par iegūto naudu pāris iegādājies iPhone tālruni un vel dažas luksus preces. Tiesa gan, neilgi pēc tam, kad nauda sāka mainīt īpašniekus, tiesībsargi aizturēja bezatbildīgos vecākus. Viņi tiks tiesāti par cilvēku tirdzniecību.

Tiesa gan, vecāki norāda, ka pārdevuši meitu, nevis naudas dēļ, bet gan tāpēc, lai bērns iegūtu labākus dzīves apstākļus un nākotnes perspektīvas. Pārim, kas dzīvo pie saviem vecākiem un uzskatāmi par nestrādājošiem pilsoņiem ar zemu izglītības līmeni, jau tagad ir divi dēli (tiek pārkāpta Ķīnas „viena bērna” politika).

Šis ir tikai viens gadījumiem, kad cilvēki veic sabiedrībai nepieņemu darbību, lai iegūtu savā īpašumā kādu ekskluzīvu ierīci, piemēram, iPhone.

213688-4.-white-iphone-4_original

Saistītās tēmas: interesantiķīna

Izsaki savu viedokli