Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dotajā brīdī pasaulē plānākais viedtālrunis ir Indijas ražotāja Gionee izstrādātais Elife S5.1, kura korpuss biezākajā vietā ir tikai 5,1 mm plāns. Baumas vēsta, ka kāds Ķīnā bāzēts ražotājs plāno šo rekordu pārspēt.

Baumas un divi noplūduši attēli liecina, ka Ķīnas Vivo plāno izstrādāt viedtālruni, kas ir tikai 3,8 mm biezs. Salīdzinājumam jāmin, ka iPhone 6 viedtālrunis ir 6,9 mm biezs, bet iPhone 5S (redzams otrajā attēlā) ir divas reizes biezāks par gaidāmo Vivo viedtālruni – 7,6 mm.

vivo 3.8

Saprotams gan, ka šī informācija var izrādīties neprecīza, turklāt grūti iedomāties, ka visas pilnvērtīgam tālrunim nepieciešamās komponentes, būtu iespējams ietilpināt tik plānā korpusā. Un, ja tomēr tas ir iespējams, rodas jautājums par kompromisiem, ko nepieciešams veikt, lai izveidotu tik plānu ierīci.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka flagmanim atbilstošas dizaina iezīmes nenozīmē, ka ierīce tiks apgādāta ar flagmaņa statusam atbilstošu tehnisko specifikāciju. Šajā sakarā vēlreiz jāmin Gionee izstrādājums, kas dotajā brīdī ir pasaulē plānākais viedtālrunis, bet ir apgādāts ar vidējai klasei atbilstošiem dzelžiem.

vivo 3.8 2

Saistītās tēmas: baumaspasaulē plānākaisrekords

Izsaki savu viedokli