Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

ASV Pensilvānijas štata policija arestējusi kādu 19 gadus vecu jaunieti, kurš dienas vidū ielauzies svešā mājā, lai nozagtu dārglietas, taču zādzības laikā vēl ir paspējis piesēsties pie mājā esošā datora un aplūkot savu Facebook.com profilu. Jaunieša vēlme atvērt savu Facebook kontu ievērojami atviegloja policijas darbu, jo 19 gadus vecais puisis pirms iešanas prom bija aizmirsis iziet no sava Facebook profila, tādējādi itin ātri atklājot savu identitāti.

Mājas īpašniece, atgriežoties mājās, secināja, ka kāds, caur guļamistabas logu, ir ielauzies viņas īpašumā un sazinājās ar policiju. Vēlāk sieviete pamanīja, ka zaglis ir lietojis viņas datoru, lai atvērtu savu sociālā tīkla Facebook.com profilu. Turklāt izrādījās, ka zaglis ir aizmirsis savu profilu aizvērt (uzspiest pogu Log Out), tādējādi ievērojami atvieglojot policijas darbu.

Laikraksts “The Journal” ziņo, ka zagļa loms bija divi gredzeni, kuru kopējā vērtība ir 3500 ASV dolāru. Šobrīd puisis ir aizturēts, un, ja viņu atzīs par vainīgu, tad šim Facebook.com lietotājam draudēs cietumsods no 1 līdz 10 gadiem.

Izsaki savu viedokli