Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Itāļu dizainers  Federico Ciccarese jau labu laku piestrādā pie dažādu iPhone tālruņu prototipu izstrādes. Kaut arī Apple viņa vīzijas īsti neņem vērā, ir interesanti apskatīt mākslinieka veikumu.

Domājams, ka tālāk redzamie tālruņu koncepti būs interesanti tiem, kas pārmet Apple iztēles un inovāciju trūkumu.

Jaunākais mākslinieka veikums ir iPhone Air koncepts, kas viedtālrunī iemieso dažādas iPad Air dizaina iezīmes. Tiesa gan, plašāka informācija par šo izstrādājumu nav pieejama.

iphone air

iphone air 2

Starp dizainera veikumiem ir arī iPhone 6 koncepts, kas, kaut arī vairāk atgādina Nokia Lumia klases pārstāvi, tomēr iemieso dizaina detaļas no iPod Nano, apgalvo izstrādātājs.

iPhone6-002

iPhone6-004

Neilgi pēc tam, kad parādījās pirmās baumas, kas vēstīja, ka Apple tālrunis tiks apgādāts ar pirkstu nospiedumu lasītāju, tika izstrādāts arī iPhone Fingerprint Scanner modelis. No standarta versijas tas atšķiras ar daudz noapaļotāku dizainu un pārveidotu “home” pogu.

iphone 5 finger print scanner

Savdabīgākais, domājams, ir iPhone 5 koncepts, kas izveidots pirms vairāk nekā gada. Tas izskatās pēc ļoti īpatnēja viedpulksteņa un viedtālruņa hibrīda, kas „uzsēžas” uz rokas gluži kā zirneklis.

iphone 5 concept

iphone 5 concept 2

Federico Ciccarese gan īpašas izstrādājumu detaļas nemin. Acīmredzot konceptos galvenais ir dizains.

Saistītās tēmas: applekoncepts

Izsaki savu viedokli