Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Hakeris ar pseidonīmu Malcor pagājušajā nedēļā uzlauzis vismaz četru kompānijas Apple ražojumu cienītāju blogus un tajos ievietojis tārpainu, iepuvušu ābolu attēlus, kā arī aicinājumu atteikties no fanošanas par Apple. Paziņojuma teksts: «Šī vietne pieķerta fanojam par Apple, tāpēc slēgta uz 24 stundām.» The Register ziņo, ka visos gadījumos pielietots “deface” paņēmiens – nomainīta vietnes galvenā lapa.

Savu varoņdarbu aprakstīšanai Malcor bija izveidojis īpašu blogu Rotten to the Core («Sapuvis līdz serdei»). Hakeris, kurš apgalvo, ka pats esot Apple lietotājs, raksta, ka sapņojot par vietnes Digg.com uzlaušanu – tur, viņaprāt, arī esot pilns ar Apple pielūdzējiem. Taču viņš šauboties, vai izdosies “atrast kādu izmantojamu ievainojamību tik lielā vietnē”.

Pēdējos gados Macintosh un citu Apple produktu popularitāte pieaug. Līdz ar to hakeri un blēži sākuši pievērst vairāk uzmanības šai kompānijai. Sakarā ar plašu iTunes, atskaņotāja QuickTime un iPhone pielietošanu ļaunprāši sākuši rūpīgāk meklēt ievainojamības šajos produktos. Nesen internetā parādījās sarežģīts, mūsdienīgs Trojas zirgs, kurš darbojas operētājsistēmā Mac OS X un, izmantojot tās īpatnības, zog lietotāju rekvizītus.

antivirus.lv


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli