Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijas lielākais IT un tehnoloģiju ziņu portāls BOOT.Lv septembrī piedāvāja iespēju saviem apmeklētājiem piedalīties aptaujā par mobilo sakaru pakalpojumu lietošanas paradumiem.

BOOT.Lv aicināja savus lasītājus, kas ir moderno tehnoloģiju cienītāji, norādīt vidējo mobilo sakaru pakalpojumu rēķinu summu, neieskaitot mēneša maksu par telefonu.

Aptaujas rezultāti parādīja, ka lielākā daļa BOOT.Lv aptaujas dalībnieku mobilo sakaru pakalpojumiem vidēji tērē 3 līdz 7 latus mēnesī. Tiesa, šī daļa ir mazāka, nekā sākotnēji gaidīts – tikai 39,2%

Otra lielākā aptaujas dalībnieku daļa mobilajiem sakariem tērē mazāk, nekā 3 latus – šī daļa ir 32,1% aptaujāto.

Ievērojami mazāks skaits – 9,9% aptaujāto norādīja, ka viņu telefona rēķini par saņemtajiem pakalpojumiem sastāda vairāk par 7 un mazāk par 10 latiem

Salīdzinoši neliels skaits – 5,7% aptaujas dalībnieku norādīja, ka viņu rēķini ir no 10 līdz 15 latus lieli. Teju tik pat liela daļa – 5,6% aptaujas dalībnieku norādīja, ka viņu rēķini pārsniedz 30 latus.

Ļoti neliela daļa aptaujāto norādīja, ka viņu ikmēneša mobilo sakaru rēķina summa ir 15 līdz 20 lati – šādus rēķinus saņem 4,7% aptaujāto BOOT.Lv lasītāju.

Vismazākā no aptaujas dalībnieku daļām izrādījās tie, kuru telefona rēķinu summa ir 20 līdz 30 lati mēnesī – tikai 2,9%.

Kā redzams, lielākā daļa to Latvijas iedzīvotāju, kuri interesējas par modernajām tehnoloģijām un aktīvi seko līdzi jaunākajiem mobilo operatoru tarifu plāniem, izvēlas pakalpojumu plānus, kas liedz rēķiniem pārsniegt 7 latus.

Jāņem vērā, ka šajā summā iekļaujas lielākā daļa Latvijas mobilo operatoru jaunāko piedāvājumu, tostarp populārie tarifu plāni, kas piedāvā neierobežotu daudzumu zvanu un SMS uz telefonu operatoriem Latvijā, par fiksētu mēneša maksu.

Aptaujā piedalījās 789 BOOT.Lv apmeklētāji.

Saistītās tēmas: aptaujasboot.lv

Izsaki savu viedokli