Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī ierīču lādēšanas kabeļi ir viens no tiem izstrādājumiem, kuru gadījumā revolucionārus uzlabojumus ieviest ir grūti, kāda kompānija ir nākusi klajā ar microUSB lādētāju, kas varētu daudziem viedo ierīču lietotājiem atvieglot lādēšanas procesu.

Pirms pāris gadiem Apple laida klajā lādētāju, kas aprīkots ar magnētiem, lai netīšas vada aizķeršanas brīdī ierīce nenokristu uz zemes, aptuveni ap to pašu laiku tirgum tuvojās arī bezvadu lādēšanas tehnoloģija. Taču tagad kompānija Native Union ir izstrādājusi ierīču lādēšanas kabeli Night Cable. Izstrādājums uz alternatīvu fona izceļas ar atsvaru, kura novietojums uz kabeļa ir regulējums, un kas ļauj kabelim nenoslīdēt uz grīdas. Jāatzīmē, ka izstrādājuma kabelis ir visai garš – aptuveni 3 metri.

night cable

Night Cable ir pieejams gan microUSB versijā, gan Lightning versija. Rezultātā šis aksesuārs ir savietojams ar teju visām viedierīcēm. Nobeigumā gan jāatzīmē, ka šis izstrādājums nav lēts – tā cena ASV ir 39 dolāri (25 britu mārciņas Lielbritānijā).

Saistītās tēmas: aksesuāriinteresanti

Izsaki savu viedokli