Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Globālā pozicionēšanas sistēma ( GPS ) ir kļuvusi visai populāra. Diezgan liela daļa autovadītāju braucot pa nepazīstamām ielām izmanto kādu GPS ierīci, tomēr šajā rakstā minētais gadījums ir pierādījums, tam ka nav visai gudri uzticēties tikai tehnoloģijām.

Angļi jau agrāk smējās, ka amerikāņi dēļ pārlieku lielās uzticēšanās GPS iedzīs sevi nedienās, liekas, ka šīs atgadījums ir kārtējais pierādījums amerikāņu muļķībai.

ASV, Vašingtonā, autobusa šoferis, kurš pārvadāja meiteņu sporta komandu nolēma sekot savas globālās pozicionēšanas ierīces norādījumiem. Pilnībā uzticoties ierīcei šoferi tuvojās kādam tiltam, taču viņš neievēroja milzīgo ceļazīmi, kas vēstīja, ka arka ir 2.7 metrus augsta un tas nav nekāds brīnums, ka 3.4 metrus augstais autobuss ieskrēja tiltā. Jāpiemin, ka 1982. gadā tilts tika ierakstīts kultūras pieminekļu sarakstā. Par laimi, neviens no autobusa pasažieriem necieta.

Jāteic, ka atgadījums izklausās visai smieklīgs, taču tas tā noteikti nešķita autobusa pasažieriem. Silti iesakām lietojot GPS tomēr arī pievērst uzmanību ceļazīmēm.

Izsaki savu viedokli