Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnoloģiju vietne CNET ir apkopojusi visu pieejamo informāciju (baumas, spekulācijas un paziņojumus) par gaidāmo 5. paaudzes iPad planšetdatoru.

Vispirms jāmin, ka visai precīzi zināms laiks, kad ierīce varētu debitēt. Ņemot vērā, ka 4. paaudzes iPad debitēja pagājušā gada oktobrī un neoficiālu informāciju, visticamāk ka minētais pasākums notiks jau 15. oktobrī.

Neraugoties uz baumām, ka Apple strādā arī pie lielākiem planšetdatoriem, ir skaidrs, ka šis saglabās ierasto 9,7 collu ekrāna izmēru. 13 collu izstrādājumi, domājams, ka pārdošanā nonāks vien 2014. gadā.

Tāpat tiek vēstīts, ka izstrādājums būs par 15 procentiem plānāks un par ceturtdaļu vieglāks. Planšetdatora stūri būšot noapaļotāki, kas nozīmē, ka to būs ērtāk turēt rokā.

apple ipad 5

Informācija vēsta, ka ierīces cena ASV tirgū nemainīsies. Līdzīgi kā priekštecim, arī šī modeļa lētākās versijas cena būs 500 ASV dolāri.

Tiesa gan, padarot iPad 5 plānāku un vieglāku rodas problēmas ar tā bateriju. Tiek sagaidīts, ka Apple aprīkos ierīci ar ietilpīgāku bateriju (kā tas varētu tikts izdarīts, pagaidām nav zināms) vai ātrāku uzlādes sistēmu.

Kaut arī iPhone 5S atrodamais procesors ir viens no jaudīgākajiem mobilajiem procesoriem, eksperti cer, ka iPad 5 saņems vel jaudīgākus dzelžus – piemēram A7X procesoru. Neraugoties uz faktu, ka iPad ierīces parasti nav primārais attēlu uzņemšanas rīks, tiek uzskatīts, ka sava veida uzlabojumus saņems arī kamera.

Tiesa gan, šī informācija ir vien savārstījums no dažādām baumām, nopludinātiem attēliem un ekspertu viedokļiem. Apple, protams, minēto informāciju nekomentē.

apple ipad 5

Saistītās tēmas: applebaumasipad

Izsaki savu viedokli