Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau otro nedēļu tiek pievērsta pastiprināta uzmanība iPhone 6 Plus viedtālruņa korpusa problēmām. Kamēr ražotājs vēsta, ka tikai dažas ierīces cieš no šīs problēmas, vairāki apskatnieki norādījuši, ka problēma ir krietni izplatītāka un krietni nopietnāka nekā Apple vēlas to atzīt.

Lai mazinātu potenciālo pircēju bažas, Apple ir piedāvājis vairākiem tehnoloģiju medijiem ieskatīties telpās, kurās kompānija veic produktu izturības testus. Šeit arī tiek pārbaudīti jaunie iPhone 6 viedtālruņi. Kompānija vēsta, ka modelis tiek pārbaudīts dažādās situācijas, simulējot visdažādākā veida spēka iedarbību. Turklāt testu skaits ir ievērojams, bet video atrādītas tikai tās pārbaudes, kurās tiek noteikt ierīces izturība pret lieces deformāciju.

Interesanti, ka arī  kāds lietotājs ir veicis pašrocīgu Apple iPhone 6 viedtālruņu un to galveno konkurentu pārbaudi, izmantojot līdzīgas metodes. Atšķirībā no tehnoloģiju blogera, kas Apple jaunākos viedtālruņus pārbaudīja ar roku spēku, šoreiz tiek izmantota krietni precīzāka un zinātniskāka pieeja.

Jāatzīmē, ka 70 mārciņas (pounds, lbs.) ir aptuveni 32 kilogrami.

Saistītās tēmas: appleiphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli