Aktuāls

Skandalozs datovīruss nozog konfidenciālu cilvēku veselības informāciju Lielbritānijas slimnīcās

Bez kategorijas

Industriālo tehnoloģiju līderis ABB sadarbosies ar Latvijas iesācējuzņēmumu “Adaplab”

Datori, IT, bizness

Latviešu zīmola Just5 brendotie viedtālruņi iemantojuši plašu popularitāti Latvijas tirgū, ne velti kompānijas pirmais viedtālrunis, kas nodēvēts par Spacer, pagājušajā gadā bijis pirktākais Latvijā. Šobrīd pieejami 3 ierīču modeļi – Spacer, Spacer 2, Spacer 2S un šodien pie operatoriem, kā arī lielākajos veikalos pārdošanā nonāks jaunākais Just5 viedtālrunis, kas nodēvēts par Blaster.

blaster_all

Just5 Blaster ir aprīkots ar piecu collu displeju, kura izšķirtspēja ir 720 x 1280 pikseļi. Nav noslēpums, ka Just5 viedtālruņi ir pārbrendoti ķīniešu telefoni un kā jau kārtīgam ķīnietim pienākas, arī šī ierīce ir aprīkota ar divu SIM karšu atbalstu dual standby režīmā, jāpiezīmē, ka viedtālrunis atbalsta 4G savienojumu.

Viedtālrunim ir 16 gigabaitu iebūvētā atmiņa, kas papildināma ar microSD atmiņas kartēm ietilpībā līdz pat 64 gigabaitiem. Android 4.4.4 KitKat operētājsistēmu darbina četru kodolu Cortex-A53 procesors, kurš darbojas 1.5 gigahercu takts frekvencē, MALIT760-MP2 grafiskā apakšsistēma, kā arī divu gigabaitu operatīvā atmiņa. Visas komponentes ar enerģiju nodrošina 2700 miliampērstundu akumulators, kurš ir lietotāja nomaināms. Uz papīra Just5 sola līdz 330 stundu darbības laiku ar vienu uzlādes reizi gaidīšanas režīmā vai līdz 12 stundu sarunu laiku 3G/4G tīklā.

Jaunākais Just5 viedtālrunis ir aprīkots ar 13 megapikseļu aizmugurē novietoto fotokameru, kura arīdzan spēj uzņemt 1080p HDR video ar 30 kadriem sekundē. Priekšpusē novietota 5 megapikseļu kamera, kura arīdzan spēj uzņemt full HD video.

Just5 Blaster izmēri ir 144.5 x 71.6 x 9.5 milimetri, savukārt svars – 185 grami. Ierīce tiek piedāvāta komplektācijā ar trim aizmugurējiem vāciņiem – dzeltenu, melnu un baltu. Viedtālruņa cena – 189 eiro.

Izsaki savu viedokli