Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī Sony paziņojis par 380 jaunu spēļu laišanu apgrozībā, un Microsoft – par Elite X-Box 360 versijas piedāvāšanu Eiropas tirgum, Nintendo Wii joprojām turas topa virsotnē. Savukārt Sony… Sony pārsteidza pasauli!

Saskaņā ar otrdien prezentēto aprēķinu, kuru veikusi NPD Group tirgus izpētes kompānija, Nintendo Wii konsole jau kuro mēnesi pēc kārtas spējusi pārspēt Sony un Microsoft jaunās paaudzes konsoles pat kopā saskaitītas.

Ja līdz šim brīdim ziņa nešķiet interesanta (patiesībā tā jau daļēji ir šeit ziņota), seko labākais- lai arī Wii, PlayStation3 un Xbox 360 izgrūž milzu naudu reklāmām, lai tikai iegūtu līdera pozīcijas tirgū, vislielāko lēcienu pārdošanas apjomu ziņā sasniegusi jau aizmirstā, bet daudzviet joprojām populārā PlayStation 2 no Sony. Tiek lēsts, ka Nintendo pārdevis teju 382 tūkstošus konsoļu (+12% salīdzinājumā ar maiju) ASV teritorijā, Microsoft 198 tūkstošus (+28%), savukārt Sony – 95,5 tūkstošus PS3 (+16%) un apbrīnojamus 270 tūkstošus PS2 (tādējādi uzlecot par 43%).

Tiek ziņots, ka portatīvo konsoļu vidū neapšaubāms līderis ir Nintendo ar savu DS konsoli – 562 tūkstoši pārdotu vienību. Otrajā vietā – Sony PSP ar 290 tūkstošiem, bet trešais ir Nintendo GameBoy Advance ar 113 tūkstošiem konsoļu.

Ziņas avots: DailyTech

Izsaki savu viedokli